Zamknij

PRACA RADOMSKO❗️ poszukiwany Doradca ds. Nieruchomości

18:21, 07.04.2021 | WGN Radomsko
Skomentuj fot: WGN Nieruchomości Radomsko

Praca na stanowisku Doradca ds. Nieruchomości w WGN Nieruchomości 

Praca na tym stanowisku to nie tylko pośrednictwa w zakresie kupna/sprzedaży, ale przede wszystkim doradztwo dotyczące m.in. ceny, lokalizacji czy rodzaju budownictwa. Do zadań kandydatki lub kandydata na to stanowisko należy doradztwo w zakresie sprzedaży lub zakupu, jak również pomoc przy wszelkich sprawach związanych z formalnymi aspektami.

Jakie czekają Cię zadania? Przede wszystkim zaczyna on pracę od przygotowania analiz rynku nieruchomości, opisów, analizuje słabe i mocne strony mieszkań, lokalizacji. Kolejna rzeczą jest nawiązywanie kontaktów z klientami zainteresowanymi sprzedażą mieszkań, spotkania z klientami w oddziale, prezentacja lokali, a na końcu przygotowanie dokumentacji do transakcji.

W trakcie swojej pracy doradca ds. nieruchomości musi również wykazać się umiejętnościami pozyskiwania nieruchomości pod inwestycje lub nowe lokalizacje oraz przygotowania wyceny. Powinien umieć przygotować pełną dokumentację związaną z nieruchomością. Przydatna w tym zawodzie jest umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych w zakresie kupna, najmu lub dzierżawy nieruchomości.

 

Osobom zainteresowanym rekomendujemy kontakt telefoniczny pod numerem 510 979 629

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%