Zamknij

To może być cios dla tradycyjnego studia fotograficznego. Zdjęcia do dowodu za free ❗❗

10:10, 27.02.2021 | P.A.
Skomentuj fot: photoAiD

Ta informacja może pogrążyć stacjonarne studia fotograficzne. Dzięki dostarczonemu za pomocą strony internetowej oprogramowaniu, każdy może zrobić sobie zdjęcia biometryczne do dowodu osobistego w postaci cyfrowej zupełnie za darmo.

Kreator umożliwia wykonanie zdjęcia biometrycznego do dowodu osobistego w postaci cyfrowej, przy pomocy telefonu komórkowego, bez potrzeby udawania się do fotografa. 

Co zyskujesz dzięki oprogramowaniu PhotoAiD? Oszczędzasz czas i pieniądze - zdjęcia dokumentowe zrobisz samodzielnie, wygodnie i bez wychodzenia z domu. Możesz zrobić tyle ujęć ile chcesz, tak żebyś na lata cieszył się zdjęciem, na którym wyglądasz tak jak chcesz.

Robiąc zdjęcie do dowodu osobistego pamiętaj o tym, żeby:

  • Nie przechylaj głowy na boki, ani w osi góra dół. Patrz prosto przed siebie, a wzrok skieruj prosto w obiektyw.
  • Odsłoń brwi i oczy, aby były one całkowicie widoczne. Zwróć szczególną uwagę na włosy, które często zasłaniają brwi.
  • Zachowaj naturalny wyraz twarzy, w szczególności nie uśmiechaj się w taki sposób, aby zęby były widoczne.
  • Zadbaj o równomierne oświetlenie twarzy. Ten efekt najlepiej uzyskasz stając twarzą do okna (wcześnie odsłoń żaluzje i zasłony) - nie przejmuj się tłem - może być ono dowolne.
  • Ustaw się około 0,5 - 1,0 metra od aparatu.
  • Trzymaj obiektyw na wysokości twarzy.
    • Ważna rada: Rekomendujemy użycie zewnętrznego aparatu w telefonie, gdyż ma on znacznie lepsze parametry techniczne od obiektywu do tzw. selfie (który znajduje się nad ekranem), dzięki czemu zdjęcie do dowodu będzie wyższej jakości i znacznie wyraźniejsze!

Do 31 marca 2021 zdjęcia w PhotoAiD.com w wersji elektronicznej można zrobić ZA DARMO. Takie zdjęcia można sobie wydrukować np. w popularnej sieci drogerii, w ten sposób za 8 zdjęć legitymacyjnych zapłacimy 1,29 zł. 

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%