Zamknij

Nowoczesne strony internetowe Radomsko - Twoja wizytówka w sieci!

11:33, 09.01.2019 | IgersCrowd
Skomentuj
Strony internetowe Radomsko - nowoczesny serwisy www dla firm, organizacji i instytucji // spottedradomsko.pl

Strona internetowa to wizytówka firmy, obecnie większość użytkowników będzie oceniać Ciebie lub jakość świadczonych przez Ciebie usług lub produktów na jej podstawie. Dlatego tak ważne jest zrobić dobre pierwsze wrażenie. To Twoja pierwsza i jedyna szansa na kontakt z nowym klientem. To również budowanie relacji ze stałym klientem.

Twoja strona musi dobrze działać. Klient coraz rzadziej wykazuje wyrozumiałość - jeśli coś nie będzie funkcjonowało tak, jak należy, wyciągnie on wnioski dotyczące Ciebie. Uzna, że jesteś nieprofesjonalny i zacznie szukać innych rozwiązań.

Jeśli podczas powstawania firmy (wiele lat temu) stworzyłeś dla niej platformę www i zapomniałeś o jej istnieniu to jest ona z pewnością nieaktualna wizualnie oraz technologicznie. Często też niefunkcjonalna - po prostu jest, lecz niczemu nie służy.
Technologia mocno się zmienia i czas jest tu ogromnym katalizatorem. Styl i forma zmieniły się kilka razy. Klient może pomyśleć, że nie idziesz z biegiem czasu i Twoje produkty lub usługi są zacofane tak, jak strona dlatego Twój serwis nie może być przestarzały. Obecnie ponad połowa ruchu w internecie pochodzi z urządzeń mobilnych. Czy 10 lat temu smartfony były dostępne dla przeciętnego Kowalskiego?
W 2008 roku z internetu korzystało około 7 mln. Polaków . Obecnie regularnie w sieci poszukuje ponad 28 mln. użytkowników z Polski.

Przejrzystość oraz intuicyjność jest bardzo ważna. Klient nie będzie długo szukał tego, co go interesuje. Wszystko powinno być na wyciągnięcie ręki, ponadto w jasnej, czytelnej formie. Niech Twoja strona nie będzie skomplikowana. Pozostaw mu możliwość zadania pytania w zakładce kontakt i jasno pokaż gdzie Cię znaleźć - to go interesuje.

Wyczucie jest kluczem do sukcesu.

 

 

Chcesz wiedzieć więcej?
Napisz lub zadzwoń
[email protected]
tel. 720 745 259

(IgersCrowd)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© Radomsko | Prawa zastrzeżone