Zamknij

ZUS i ŁSSE zapraszają na webinar

21:44, 15.05.2020 | Materiał Partnera

WEBINAR: Rozwiązania wynikające z Tarczy Antykryzysowej - eksperci ZUS

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna wspólnie z oddziałami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z województwa łódzkiego zapraszają  na bezpłatny WEBINAR  dotyczący działań realizowanych przez ZUS w ramach Tarczy Antykryzysowej, w tym: zwolnienie z opłacania składek, ulgi w opłacaniu składek, świadczenie postojowe. Webinar odbędzie się 19 maja (wtorek) br. w godz. 11:00 - 12:30.

Program wydarzenia:

11:00 – Rozpoczęcie – Krzysztof Jędrzejewski  Dyrektor II Oddziału ZUS w Łodzi

11:05 – Zwolnienie z opłacania składek  - Zbigniew Kowalczyk Zastępca Dyrektora ds. Dochodów  Oddziału ZUS w Tomaszowie Mazowieckim

11:25 – Ulgi w opłacaniu składek  - Agnieszka Lipińska Naczelnik Wydziału Realizacji Dochodów  I Oddział ZUS w Łodzi

11:45 – Świadczenie postojowe– Joanna Krakowska – Naczelnik Wydziału Zasiłków II Oddział ZUS w Łodzi

12:05 – Odpowiedzi na pytania

12:30 – Zakończenie  

 

Udział w webinarze jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje jedynie wcześniejsza rejestracja.

W trakcie spotkania eksperci ZUS będą odpowiadać na Państwa pytania, w formularzu rejestracji na webinar prosimy o kierowanie pytań. Webinar zostanie przeprowadzony za pomocą platformy WEBEX MEETINGS. 

Na podany w formularzu adres e-mail zostanie wysłany link dostępu do szkolenia.

Link do rejestracji na webinar

Ulgi i zwolnienia ze składek to część tematów, jakie zostaną poruszone podczas webinaru, zaplanowanego we wtorek. Organizują go ZUS oraz Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna.

Oddziały Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z województwa łódzkiego oraz Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna wspólnie zapraszają na bezpłatny webinar dotyczący działań realizowanych przez ZUS w ramach Tarczy Antykryzysowej. Webinar odbędzie się 19 maja (wtorek) w godz. 11:00 – 12:30. Rozmawiać będziemy na temat zwolnienia z opłacania składek, ulgi w opłacaniu składek oraz na temat świadczeń postojowych dla samozatrudnionych oraz osób wykonujących umowy cywilnoprawne. Udział w webinarze jest bezpłatny. Obowiązuje jedynie wcześniejsza rejestracja. Link dostępu do szkolenia zostanie wysłany na podany w formularzu adres e-mail. W trakcie spotkania eksperci ZUS będą odpowiadać na pytania. Pytania prosimy kierować poprzez formularz w rejestracji na webinar. Szczegóły wydarzenia i zasady rejestracji zamieszczone zostały na stronie www.wsparcie.sse.lodz.pl.


 
 
()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop