Zamknij

DNI OTWARTE - Majowa Góra w Przedborzu przy ulicy Korycińskiej

11:33, 23.12.2021 | Igers Crowd
Skomentuj fot: majowa-gora.pl/

Dni Otwarte na nowobudowanym osiedlu domów wielorodzinnych odbędą się 7 i 8 stycznia 2022 roku. To pierwszy taki event, na który już dziś serdecznie zapraszamy. W czasie dni otwartych będzie można poznać bliżej inwestycję, która powstaje w Przedborzu. Wydarzenie skierowane jest do osób szukających wymarzonego lokum lub mieszkania na wynajem.

Podczas spotkania przy ulicy Korycińskiej w Przedborzu można będzie uzyskać wiele cennych porad także w kwestii finansowania zakupu mieszkań czy urządzenia ich pod własne potrzeby. Mieszkania na rynku pierwotnym są potrzebne nie tylko młodym małżeństwom z dziećmi. Według różnych szacunków deficyt mieszkań w Polsce sięga od 600 tys. do nawet 2 milionów. 

Dlaczego dni otwarte? To najlepsza sytuacja, żeby na miejscu przekonać się co można zyskać decydując się na zakup mieszkania z rynku pierwotnego. Majowa Góra jest kameralnym osiedlem w urokliwym miasteczku położonym we wschodniej części powiatu radomszczańskiego. 

Coś dla zainteresowanych? Każdy potencjalny Klient w tych dniach otrzyma:

  • Projekt-wizualizację wybranego mieszkania
  • BON o wartości 1000 złotych do wykorzystania np. na sprzęt AGD

Jeśli zatem planujecie zakup mieszkania, przeprowadzkę w nieco spokojniejszą okolicę, chcecie zainwestować w lokal na wynajem - zarezerwujcie sobie 7-8 stycznia 2022 roku. Zobacz, bo Majowa Góra w Przedborzu może być Twoim wymarzonym miejscem na ziemi. 

Więcej o inwestycji Majowa Góra w Przedborzu znajdziesz na stronie internetowej majowa-gora.pl

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%