Zamknij

Nowa gazetka DDD Dobre dla domu już dostępna. Salon sprzedaży w Radomsku zaprasza...

07:50, 10.05.2021 | Igers Crowd
Skomentuj fot: DDD Radomsko ul. Reymonta 48/10

Od dziś, 10 maja, dostępne jest najnowsze wydanie gazetki promocyjnej sieci sklepów DDD Dobre dla domu. Znajdziemy w niej najnowsze, proponowane promocje, rabaty i propozycje aranżacji wnętrz - małych i dużych. 
 

W salonie przy ulicy Reymonta 48 w Radomsku - C.H. Stara Mleczarnia - mieści się salon sprzedaż DDD. Profesjonalna obsługa gwarantuje wsparcie w wyborze odpowiednich drzwi wewnętrznych (malowanych, lakierowanych, okleinowych, fornirowanych, przesuwnych, składanych, a nawet szklanych. Wśród proponowanych drzwi zewnętrznych - stalowe lub drewniane. W oferowanym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór podłóg drewnianych, laminowanych i winylowych w atrakcyjnych cenach. 

W DDD Radomsko dobierzecie Państwo akcesoria drzwiowe i podłogowe, a wśród nich klamki, zamki, listwy podłogowe, podkłady pod panele oraz inne elementy jak np. zakończenia czy łączniki do listew. 

Oferujemy pomiar i montaż  oferowanych w salonie sprzedaży produktów. Po więcej informacji o dostępnych usługach zapraszamy do naszego salonu sprzedaży

Radomsko

ul. Reymonta 48/10

97-500 Radomsko

tel. 44 680 98 34

e-mail: [email protected]

Najnowsza gazetka dostępna do pobrania TUTAJ

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%