Zamknij

Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych

23:09, 25.05.2020 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych – idealne rozwiązanie dla nowopowstającej witryny

Na chwilę obecną promocja strony internetowej poprzez jej pozycjonowanie stanowi kluczowy element skutecznego marketingu online. Zgodnie z aktualnymi statystykami przeszło 90% internautów przegląda treści przede wszystkim za pośrednictwem wyszukiwarki Google, z czego niespełna 96,5% z nich ogranicza się wyłącznie do pierwszych dwóch stron wyświetlanych wyników. Decydując się zatem na pozycjonowanie sklepów www, warto zadbać o kompleksowość i systematykę podejmowanych działań.

Profesjonalna promocja strony internetowej w organicznych wynikach wyszukiwania

Klucz do osiągnięcia sukcesu w przypadku SEO stanowi znajomość zasad stosowanych przez Google podczas ustalania pozycji stron na liście wyników wyszukiwania. Ponieważ w sumie jest ponad kilkaset czynników rankingowych, osoby niewyspecjalizowane w tej materii bardzo często popełniają liczne błędny, które bezpośrednio przekładają się na pogarszanie jakości witryn i tym samym utrudniają efektywne pozycjonowanie sklepów www lub stron internetowych innego rodzaju.

Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych  - https://www.artefakt.pl/pozycjonowanie-stron

 

Chcąc zapewnić sobie dobre wyniki w wyszukiwarce Google, już na etapie budowania strony internetowej należy zadbać o:

• umiejętne wykorzystywanie znaczników HTML, nagłówków i metatagów,

• obecność wersji mobilnej strony lub jej responsywność,

• szybkość wczytywania strony głównej oraz poszczególnych podstron,

• przywiązywanie uwagi do poprawności struktury linkowania wewnętrznego,

• opracowywanie i umieszczanie na stronie unikalnych, dobrych jakościowo i odpowiednio nasyconych słowami kluczowymi treści.

Dodatkowo, w nieco późniejszym etapie warto rozpocząć proces pozyskiwania dobrych jakościowo linków, czyli wdrożyć przemyślaną strategię linkbuildingu. Wartościowe odnośniki dla algorytmów Google stanowią reprezentację popularności, którą nasza witryna cieszy się w internecie.

Dlaczego warto powierzyć tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych jednej firmie?

Jednoczesne tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych przy współpracy z wykwalifikowaną w zakresie SEO firmą pozwala w sposób właściwy i efektywny rozpocząć nowy rozdział w życiu działalności online. Należy mieć bowiem na uwadze, że zasadniczo większość reguł, którymi kieruje się Google podczas tworzenia listy wyników wyszukiwania, znajduje bezpośrednie przełożenie na oczekiwania i potrzeby klientów w internecie. Witryna, z której chętnie skorzystają internauci, powinna szybko się wczytywać, być przejrzysta, bogata w przydatne i adekwatne dla danej branży treści. Musi być także odpowiednio zabezpieczona (certyfikatem SSL i protokołem HTTPS), aby minimalizować ryzyko wycieku wrażliwych danych konsumentów do sieci.

Powierzając zatem profesjonalnej agencji SEO zarówno stworzenie witryny, jak i późniejsze promowanie strony internetowej w wyszukiwarce Google, możemy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, uzyskując funkcjonalną, użyteczną i optymalne zaprojektowaną stronę oraz efektywny progres zdobywania widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania od samego początku jej istnienia.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%