Zamknij

pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: dostarczaniu półfabrykatu na linie produkcyjne za pomocą wózka widłowego unoszącego, czynności produkcyjne przy linii produkcyjnej, prace porządkowe
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 15.04.2019
Wynagrodzenie brutto: od 19 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • mile widziana obsługa wózka widłowego
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu: Krzysztof CIUPIŃSKI
      Numer telefonu: 446837355 w. 66
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      czynności manualne przy sortowaniu surowców wtórnych, butelek PET
      StPr/19/0341
      wynagrodzenie od od 15 PLN

      ps
      StPr/19/0338
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      ps
      StPr/19/0329

      produkcja mebli
      StPr/19/0331
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      pomoc przy produkcji mebli
      StPr/19/0332

      oczyszczanie zewnętrznej i wewnętrznej powierzchni odlewów z masy formierskiej
      StPr/19/0317
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      wg zakresu czynności
      StPr/19/0326
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      StPr/19/0327

      dostarczaniu półfabrykatu na linie produkcyjne za pomocą wózka widłowego unoszącego, czynności produkcyjne przy linii produkcyjnej, prace porządkowe
      StPr/19/0302
      wynagrodzenie od od 19 PLN

      praca na dziale dekoracja oraz majsterkowanie
      StPr/19/0308