Zamknij

Pracownik ds. wykończeniowych wnętrz

Miejsce pracy: STAROWIEJSKA 18/9, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Malowanie, gipsowanie, szpachlowanie. Praca w godzinach 7-15
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 11.05.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • prawo juazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: - umiejętność gipsowania, malowania, szpachlowania - znajomość obsługi elektronarzędzi
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: WMS Budownictwo WOJCIECH SAMBOR
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: STAROWIEJSKA 18/9, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu: Wojciech Sambor
      Numer telefonu: 519708525
      Język aplikacji: polski
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      - prace porządkowe, - belowanie
      StPr/22/0480
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      Załadunek i rozładunek sprzętu AGD
      StPr/22/0481
      wynagrodzenie od od 25 PLN

      Montaż sprzętu agd
      StPr/22/0482
      wynagrodzenie od od 21 PLN

      wg.umowy
      StPr/22/0467
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      sprzątanie pomieszczeń w zakładach pracy
      StPr/22/0468

      wg umowy
      StPr/22/0469

      wg.umowy
      StPr/22/0471

      obsługa linii do produkcji profili zimnogiętych, uzbrajanie maszyny, odbiór gotowego profilu, pakowanie profili
      StPr/22/0451
      wynagrodzenie od od 22 PLN

      łączenie części i elementów konstrukcyjnych wykonanych ze stali, metali nierdzewnych i ich stopów
      StPr/22/0452
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      wg. umowy
      StPr/22/0455