Zamknij

Operator kanban

Miejsce pracy: Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Obsługa wózka typu kanban
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 27.01.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • !PRAWO JAZDY KAT.b
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu: Daniel Bugajski
      Numer telefonu: 446837355 w. 35
      Język aplikacji: polski
      Konserwacja terenów zielonych (koszenie trawy), prace pomocnicze
      StPr/22/0038
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Pomoc przy układaniu kostki brukowej
      StPr/22/0039

      CZYNNOŚCI ZAŁADUNKOWE, WYŁADUNKOWE, PRZEMIESZCZANIA TOWARÓW PO ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM, DBANIE O PORZĄDEK NA TERENIE ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO I MAGAZYNU.
      StPr/22/0040
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      WYKONYWANIE PROSTYCH CZYNNOŚCI PRODUKCYJNYCH PRZY PRODUKCJI ELEKTRYCZNEGO SPRZĘTU GOSPODARSTWA DOMOWEGO, MONTOWANIE ELEMENTÓW PRZY LINII PRODUKCYJNEJ, PAKOWANIE ELEMENTÓW, KOMPONENTÓW NIEZBĘDNYCH PRZY LINII PRODUKCYJNEJ I ICH UZUPEŁNIANIE.
      StPr/22/0041

      obsługa maszyn pakujących ,przygotowywanie maszyn i urządzeń pomocniczych, kontrola jakości produktu i pakowanie ręczne oraz paletyzowanie
      StPr/22/0042

      Produkcja mebli
      StPr/22/0032

      produkcja mebli pokojowych + montaż u klienta na terenie województwa łódzkiego
      StPr/22/0034
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      wykonawstwo, konserwacja, naprawa instalacji i urządzeń elektrycznych
      StPr/22/0035
      wynagrodzenie od od 4 000 do 6 000 PLN

      utrzymanie porządku i czystości wewnątrz budynku i jego otoczeniu, wykonywanie prostych prac naprawczych, obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego w pracy, pieleęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości
      StPr/22/0036

      sprzątanie pokoi, pomieszczeń korytarzy, wymiana pościeli, uzupełnianie art. eksploatacyjnych i konsupcyjnych, obsługa kart hotelowych
      StPr/22/0037