Zamknij

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Przedsiębiorców 6, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Załadunek i rozładunek towarów, prace magazynowe
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Data rozpoczęcia: 23.11.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne
    Zawód:
    • Magazynier (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
      • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: - uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
        Pracodawca: "ONTEX POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Przedsiębiorców 6, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        UMIEJĘTNOŚĆ PRZYGOTWANIA POTRAW KUCHNI BENGALSKIEJ ORAZ ZNAJOMOŚĆ ORYGINALNYCH PRZEPISÓW BENGALSKICH. CZYTANIE RECEPTUR W JĘZYKU BENGALSKIM ORAZ KONTAKT Z ZESPOŁEM W JĘZYKU BENGALSKIM.
        StPr/21/1298
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        UMIEJĘTNOŚĆ PRZYGOTOWANIA POTRAW KUCHNI HINDUSKIEJ, ZNAJOMOŚĆ ORYGINALNYCH PRZEPISÓW HINDUSKICH, CZYTANIE RECEPTUR W JĘZYKU HINDI ORAZ KONTAKT Z ZESPOŁEM W JĘZYKU HINDI
        StPr/21/1300

        pomoc przy produkcji mebli kuchennych sporadycznie wyjazdy na montaż na terenie woj.łódzkiego (dojazd w zakresie pracodawcy) możliwość przyuczenia
        StPr/21/1290
        wynagrodzenie od od 2 800 do 3 500 PLN

        Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami. Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat. Dbanie o odpowiednią estetykę potraw.
        StPr/21/1291
        wynagrodzenie od od 18,3 PLN

        przyjmowanie zamówień, obsługa kasowa klientów restauracji, wydawanie posiłków, dbanie o czystość.
        StPr/21/1292

        murowanie, tynkowanie, docieplenia
        StPr/21/1293
        wynagrodzenie od od 3 000 do 4 000 PLN

        obsługa komputera (Subiekt) , obsługa kasy fiskalnej , przyjęcie oraz wydawanie towaru (branża ogrodnicza)
        StPr/21/1286
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        wykonywanie tynków gipsowych maszynowych, wykonywanie sufitów podwieszanych, gipsowanie, malowanie
        StPr/21/1289
        wynagrodzenie od od 50 do 60 PLN

        wg wniosku
        StPr/21/1284
        wynagrodzenie od 1 489 PLN

        praca na programie graficznym 3d s-max i photoshop
        StPr/21/1285
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN