Zamknij

Automatyk

Miejsce pracy: Przedsiębiorców 6, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Identyfikacja uszkodzeń elektrycznych oraz źródeł ich pochodzenia Naprawa/ wymiana urządzeń elektrycznych Instalacja oraz nadzór nad instalacją nowych urządzeń elektrycznych oraz linii produkcyjnych Prowadzenie prac prewencyjnych Udział w nowych projektach instalacyjnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Data rozpoczęcia: 23.11.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne
  • średnie zawodowe, techniczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: - Wiedza z zakresu elektryki i mechaniki ogólnej - Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej - Umiejętność analizy dokumentacji maszyn oraz urządzeń - Umiejętność czytania rysunków mechanicznych, schematów pneumatycznych i elektrycznych - Umiejętność sprawnej diagnostyki maszyn
    Pracodawca: "ONTEX POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Przedsiębiorców 6, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    UMIEJĘTNOŚĆ PRZYGOTWANIA POTRAW KUCHNI BENGALSKIEJ ORAZ ZNAJOMOŚĆ ORYGINALNYCH PRZEPISÓW BENGALSKICH. CZYTANIE RECEPTUR W JĘZYKU BENGALSKIM ORAZ KONTAKT Z ZESPOŁEM W JĘZYKU BENGALSKIM.
    StPr/21/1298
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    UMIEJĘTNOŚĆ PRZYGOTOWANIA POTRAW KUCHNI HINDUSKIEJ, ZNAJOMOŚĆ ORYGINALNYCH PRZEPISÓW HINDUSKICH, CZYTANIE RECEPTUR W JĘZYKU HINDI ORAZ KONTAKT Z ZESPOŁEM W JĘZYKU HINDI
    StPr/21/1300

    pomoc przy produkcji mebli kuchennych sporadycznie wyjazdy na montaż na terenie woj.łódzkiego (dojazd w zakresie pracodawcy) możliwość przyuczenia
    StPr/21/1290
    wynagrodzenie od od 2 800 do 3 500 PLN

    Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami. Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat. Dbanie o odpowiednią estetykę potraw.
    StPr/21/1291
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    przyjmowanie zamówień, obsługa kasowa klientów restauracji, wydawanie posiłków, dbanie o czystość.
    StPr/21/1292

    murowanie, tynkowanie, docieplenia
    StPr/21/1293
    wynagrodzenie od od 3 000 do 4 000 PLN

    obsługa komputera (Subiekt) , obsługa kasy fiskalnej , przyjęcie oraz wydawanie towaru (branża ogrodnicza)
    StPr/21/1286
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    wykonywanie tynków gipsowych maszynowych, wykonywanie sufitów podwieszanych, gipsowanie, malowanie
    StPr/21/1289
    wynagrodzenie od od 50 do 60 PLN

    wg wniosku
    StPr/21/1284
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    praca na programie graficznym 3d s-max i photoshop
    StPr/21/1285
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN