Zamknij

Kucharz kuchni bengalskiej

Miejsce pracy: Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie posiłków kuchni bengalskiej i tureckiej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 15.06.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Język:
    • bengalski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • ! znajomość kuchni bengalskiej
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Przygotowywanie potraw kuchni bengalskiej, według receptur spisanych w tym języku
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
        Osoba do kontaktu: Marcin Siedlecki
        Numer telefonu: 446837355 w. 28
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Montaż i demontaż okien, transport okien. Nie jest wymagane doświadczenie. Wymagane chęci do pracy, solidność, obowiązkowość.
        StPr/21/0649
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        p s
        StPr/21/0659
        wynagrodzenie od 1 489 PLN

        dostarczenie półfabrykatu na linie produkcyjne wózkiem unoszącym, czynności produkcyjnei, prace porządkowe
        StPr/21/0652
        wynagrodzenie od od 20,5 PLN

        Wykonywanie zabiegów takich jak strzyżenie , modelowanie, koloryzacja, układanie, utrwalanie fryzur
        StPr/21/0655

        Wykonywnie abiegiow takich jak strzyżenie, modelowanie, koloryzacja, układanie , utrwalanie fryzur.
        StPr/21/0656

        p s
        StPr/21/0658

        przygotowywanie potraw kuchni tureckiej
        StPr/21/0660
        wynagrodzenie od od 1 400 PLN

        Sporządzanie różnego rodzaju potraw, praca w restauracji, w systemie dwuzmianowym, grafik ustalany indywidualnie. Pożądana kreatywność smakowa, znajomość technik gastronomicznych, miłe usposobienie, umiejętność współpracy w zespole.
        StPr/21/0647

        Kompleksowa obsługa konsumenta w restauracji. Pożądana chęć do pracy, solidność, dokładność i obowiązkowość. Mile widziana znajomość języka angielskiego.
        StPr/21/0648

        pomoc przy montażu (od strony elektrycznej) , konserwacja ,naprawa paneli fotowoltaicznych
        StPr/21/0643
        wynagrodzenie od od 2 800 do 3 500 PLN