Zamknij

Lakiernik wyrobów drzewnych

Miejsce pracy: Szarych Szeregów 45, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: wykończenie powierzchni wyrobów drzewnych poprzez nanoszenie materiałów malarsko-lakierniczych w sposób ręczny lub maszynowy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 04.05.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 do 5 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania dodatkowe
    Zawód:
    • Lakiernik wyrobów drzewnych (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 5)
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: DARIUSZ KACZMARCZYK GREEN VALLEY
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: PIASTOWSKA 23/27, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 514123120
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV wysłane na adres pracodawcy [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      obsługa powierzonych maszyn zapewniająca ciągłość produkcji z punktu widzenia jakościowego i ilościowego
      StPr/21/0464
      wynagrodzenie od od 2 900 do 3 700 PLN

      praca porządkowe na terenie zakładów ( sprzątanie, koszenie, grabienie liści i odśnieżanie w czasie zimy)
      StPr/21/0467
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      wg zakresu czynności
      StPr/21/0469

      praca na dachach
      StPr/21/0453
      wynagrodzenie od od 2 800 do 3 000 PLN

      kompletowanie zamówień do wysyłki praca ze skanerem obsługa wózków
      StPr/21/0454
      wynagrodzenie od od 3 100 do 3 900 PLN

      prace pomocnicze przy układaniu kostki brukowej
      StPr/21/0456

      - Załadunek i rozładunek wyrobów gotowych isurowców - Wystawianie dokumentów przy załadunku irozładunku - Dostarczanie surowców na linię - Odbiór niezużytych surowców z linii - Odbiór z linii oraz rozmieszczenie w magazynie nowych produktów - Kontrola stanu samochodów obsługujących rozładunki i załadunki
      StPr/21/0459
      wynagrodzenie od od 4 700 PLN

      - Realizacja założonego planu produkcyjnego - Koordynowanie pracy linii produkcyjnej - Obsługa paneli operatorskich - Obsługa i regulacja maszyn/urządzeń - Kontrola produktu pod względem ilościowym i jakościowym - Sprawdzanie stanu zapotrzebowania na materiały i surowce wraz z zamawianiem ich z Magazynu
      StPr/21/0460
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Pomoc przy pracach budowlanych
      StPr/21/0445

      Wykonywanie różnych czynności związanych z przygotowaniem i wstępną obróbką artykułów spożywczych, utrzymanie czystości naczyń, wydawanie potraw, przewóz gotowych dań.
      StPr/21/0447