Zamknij

Sortowacz

Miejsce pracy: Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Sortowanie materialów i produktów , identyfikowanie poszczególnych rodzajów produktów , obsługa taśmy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Data rozpoczęcia: 05.05.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu: Ewa Kuśmierczyk
    Numer telefonu: 446837355, 507 788 331
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    obsługa powierzonych maszyn zapewniająca ciągłość produkcji z punktu widzenia jakościowego i ilościowego
    StPr/21/0464
    wynagrodzenie od od 2 900 do 3 700 PLN

    praca porządkowe na terenie zakładów ( sprzątanie, koszenie, grabienie liści i odśnieżanie w czasie zimy)
    StPr/21/0467
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    wg zakresu czynności
    StPr/21/0469

    praca na dachach
    StPr/21/0453
    wynagrodzenie od od 2 800 do 3 000 PLN

    kompletowanie zamówień do wysyłki praca ze skanerem obsługa wózków
    StPr/21/0454
    wynagrodzenie od od 3 100 do 3 900 PLN

    prace pomocnicze przy układaniu kostki brukowej
    StPr/21/0456

    - Załadunek i rozładunek wyrobów gotowych isurowców - Wystawianie dokumentów przy załadunku irozładunku - Dostarczanie surowców na linię - Odbiór niezużytych surowców z linii - Odbiór z linii oraz rozmieszczenie w magazynie nowych produktów - Kontrola stanu samochodów obsługujących rozładunki i załadunki
    StPr/21/0459
    wynagrodzenie od od 4 700 PLN

    - Realizacja założonego planu produkcyjnego - Koordynowanie pracy linii produkcyjnej - Obsługa paneli operatorskich - Obsługa i regulacja maszyn/urządzeń - Kontrola produktu pod względem ilościowym i jakościowym - Sprawdzanie stanu zapotrzebowania na materiały i surowce wraz z zamawianiem ich z Magazynu
    StPr/21/0460
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    Pomoc przy pracach budowlanych
    StPr/21/0445

    Wykonywanie różnych czynności związanych z przygotowaniem i wstępną obróbką artykułów spożywczych, utrzymanie czystości naczyń, wydawanie potraw, przewóz gotowych dań.
    StPr/21/0447