Zamknij

Pracownik wsparcia produkcji

Miejsce pracy: Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: produkcja wiązek kabli do sprzętu AGD
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 04.03.2021
Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • rzetelność, dokładność i punktualność
    • sprawność fizyczna
    • dobry wzrok
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 1] : precyzyjność [Inne] : praca od poniedziałku do piątku- 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6) praca w weekendy- po max 6 godzin system wynagrodzenia: godzinowy- stawka 18,30zł brutto/h możliwość oddelegowania pracownika na teren zakładów w całej Polsce, z którymi współpracujemy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu: Daniel Bugajski
      Numer telefonu: 446837355 w. 35
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      p s
      StPr/21/0170
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      -ochrona obiektów -mile widziany staż pracy - praca w godzinach: 7-19; 19-7; - kontakt tel. z pracodawcą do godz. 15;
      StPr/21/0327
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      przygotowywanie posiłków kuchni bengalskiej i tureckiej
      StPr/21/0191
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      Przygotowywanie posiłków kuchni bengalskiej i tureckiej
      StPr/21/0192

      oczyszczanie zewnętrznej i wewnętrznej powierzchni odlewów z masy formierskiej
      StPr/21/0193
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      przygotowywanie form i rdzeni, zasypywanie i składanie form oczyszczanie i usuwanie zbędnej masy z rdzeni, form oraz korekta ubytków malowanie oraz załadunek i obsługa pieca do suszenia rdzeni współpracę z technologiem - kontrolę jakości wykonywanych form i rdzeni dbałość o stanowisko pracy w tym odpowiedzialność za powierzone mienie, maszynę dbałość o jakość produkcji pod względem czystości i poprawności operacyjnej przestrzeganie planu produkcyjnego
      StPr/21/0178

      WYKONYWANIE PROSTYCH CZYNNOŚCI PRODUKCYJNYCH PRZY PRODUKCJI ELEKTRYCZNEGO SPRZĘTU GOSPODARSTWA DOMOWEGO, MONTOWANIE ELEMENTÓW PRZY LINII PRODUKCYJNEJ, PAKOWANIE ELEMENTÓW, KOMPONENTÓW NIEZBĘDNYCH PRZY LINII PRODUKCYJNEJ I ICH UZUPEŁNIANIE.
      StPr/21/0183

      p s
      StPr/21/0186

      p s
      StPr/21/0187

      Obsługa sekretariatu
      StPr/21/0188