Zamknij

operator maszyn stolarskich

Miejsce pracy: MŁODZOWSKA 11, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Przygotowanie elementów do procesu okleinowania, ogólna obsługa maszyny, utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.02.2021
Wymagania konieczne
Zawód:
  • Operator maszyn do produkcji wyrobów drewnianych (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 2)
    Uprawnienia:
    • dyspozycyjność
      Wymagania dodatkowe
      Wykształcenie:
      • średnie ogólnokształcące
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wymagane doświadczenie min. 2 lata
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: ADS SP Z .O.O. SP. K
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Roosvelta 46, 97-300 Piotrków Trybunalski, powiat: m. Piotrków Trybunalski, woj:
        Osoba do kontaktu: KAMILA STOLAREK
        Numer telefonu: 510 807 075
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        w/zakresu
        StPr/21/0025
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        szycie poszewek, pościeli i pokrowcy
        StPr/21/0024

        Prace biurowe w dziale ksoięgowości
        StPr/21/0022

        kierowanie samochodem ciężarowym (branża spożywcza, cysterny)
        StPr/21/0015
        wynagrodzenie od od 6 000 PLN

        praca przy budowie dróg, do przyuczenia
        StPr/21/0011
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Przygotowanie elementów do procesu okleinowania, ogólna obsługa maszyny, utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
        StPr/21/0006
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        dozorowanie obiektu co drugą noc, dokładanie do pieca oraz porządkowanie placu
        StPr/21/0007

        warsztat terapii zajęciowej praca z niepełnosprawnymi
        StPr/21/0008
        wynagrodzenie od od 2 200 PLN

        szycie odzieży i śpiworków
        StPr/21/0010

        -ochrona obiektów -mile widziany staż pracy - praca w godzinach: 7-19; 19-7; - kontakt tel. z pracodawcą do godz. 15;
        StPr/21/0050