Zamknij

Pracownik ochrony fizycznej

Nr oferty: StPr/21/0050Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Miejsce pracy: Krańcowa 38, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: -ochrona obiektów -mile widziany staż pracy - praca w godzinach: 7-19; 19-7; - kontakt tel. z pracodawcą do godz. 15;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Data rozpoczęcia: 04.01.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: RIM MONETA ZPCH Spółka Jawna
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu: Tomasz Moneta
    Numer telefonu: 44 682 47 20 604-775-855
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt tel. do godz. 15
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    w/zakresu
    StPr/21/0025
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    szycie poszewek, pościeli i pokrowcy
    StPr/21/0024

    Prace biurowe w dziale ksoięgowości
    StPr/21/0022

    kierowanie samochodem ciężarowym (branża spożywcza, cysterny)
    StPr/21/0015
    wynagrodzenie od od 6 000 PLN

    praca przy budowie dróg, do przyuczenia
    StPr/21/0011
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Przygotowanie elementów do procesu okleinowania, ogólna obsługa maszyny, utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
    StPr/21/0006
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    dozorowanie obiektu co drugą noc, dokładanie do pieca oraz porządkowanie placu
    StPr/21/0007

    warsztat terapii zajęciowej praca z niepełnosprawnymi
    StPr/21/0008
    wynagrodzenie od od 2 200 PLN

    szycie odzieży i śpiworków
    StPr/21/0010

    -ochrona obiektów -mile widziany staż pracy - praca w godzinach: 7-19; 19-7; - kontakt tel. z pracodawcą do godz. 15;
    StPr/21/0050