Zamknij

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: montaż sprzętu AGD, obsługa wózka widłowego, obsługa maszyn gigant i contrapoczta
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 20.11.2020
Wynagrodzenie brutto: od 18,5 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • ! uprawnienia do obsługi wózków widłowych
      Wymagania pożądane
      Zawód:
      • Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
        Osoba do kontaktu: Daniel Bugajski
        Numer telefonu: 446837355 w. 35
        Język aplikacji: polski
        wykonywanie prac załadunkowych i rozładunkowych, ustawianie spaletyzowanych materiałów stosie
        StPr/20/0977
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Montaż okablowania do sprzętów AGD
        StPr/20/0978
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Montaż rurociągów. Praca na terenie całej Polski. Pracodawca zapewnia transport do miejsca pracy oraz zakwaterowanie, wyżywienie we własnym zakresie. Wyjazdy co 2 tygodnie. Wynagrodzenie do uzgodnienia.
        StPr/20/2117
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        p s
        StPr/20/0972
        wynagrodzenie od 1 440 PLN

        p s
        StPr/20/0973

        Prowadzenie samochodu ciężarowego
        StPr/20/0970
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        Przygotowywanie posiłków kuchni bengalskiej i tureckiej
        StPr/20/0966
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        montaż sprzętu AGD, obsługa wózka widłowego, obsługa maszyn gigant i contrapoczta
        StPr/20/0959
        wynagrodzenie od od 18,5 PLN

        montaż sprzetu AGD, obsługa maszyn VASCA 1, VASCA 2, VASCA 3
        StPr/20/0961

        wg programu stażu
        StPr/20/0964