Zamknij

Kierowca

Miejsce pracy: JAGIELOŃSKA 4, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Kierowanie pojazdem ciężarowym autocysterną i autocysterną z przyczepą, obsługa urządzenia przepływowego do odbioru mleka, badanie jakości mleka u dostawcy. Wynagrodzenie: stawka godzinowa - okres próbny 13,50 zł/1 rbg, po okresie próbnym 14,00 zł/1rbg, kierowca pojazdu solo - 2.500 - 3.500 zł netto, kierowca zespołu pojazdów (solo + przyczepa) 3.500 - 4.500 zł netto
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 16.09.2020
System wynagradzania: Ryczałtowy
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. C + E
    • Prawo jazdy kat. C
    • ! książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia
    • zdyscyplinowanie, odpowiedzialność
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Inne] : Możliwość zatrudnienia bez doświadczenia.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W RADOMSKU
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: JAGIELLOŃSKA 4, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu: Artur Kuczkowski
      Numer telefonu: 693854813
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      p s
      StPr/20/0795
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      w/g zakresu czynności
      StPr/20/0798
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      przewóz towarów
      StPr/20/0799

      Praca fizyczna w pełnym wymiarze czasu pracy wewnątrz i na zewnątrz hal produkcyjnych. Wymagana znajomość obsługi maszyn i urządzeń stolarskich oraz doświadczenie na podobnym stanowisku. Praca przy produkcji okleiny i innych wyrobów z drewna.
      StPr/20/0802

      Przygotowanie elementów do procesu okleinowania, ogólna obsługa maszyny, utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
      StPr/20/0793
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      wypiek ciast
      StPr/20/0784

      obsługa klienta, przygotowywanie dokumentacji, wystawianie FV
      StPr/20/0778
      wynagrodzenie od do 2 600 PLN

      uruchamianie instalacji, wykonywanie prac ślusarskich i monterskich
      StPr/20/0779

      Sprzedaż produktów w sklepie spożywczym
      StPr/20/0782

      Wykonywanie wszystkich czynności związanych z prawidłowym przebiegiem procesu technologicznego cynkowania ogniowego, tj. mechaniczne oczyszczanie i polerowanie powierzchni cynkowanej, odtłuszczanie, trawienie, topnikowanie, suszenie, cynkowanie. Przygotowanie elementów do malowania przy pomocy ręcznych narzędzi mechanicznych (szlifierki kątowe i oscylacyjne, młotki, dłuta. Przygotowanie i ocena stanu kąpieli myjąco-trawiącej, sterowanie procesem przygotowania powierzchni i suszenia (przyłączanie funkcji na tablicy sterującej), mycie (polewanie) powierzchni elementów przy pomocy lancy, spłukiwanie środka chemicznego czystą wodą.Malowanie przy pomocy pistoletów malarskich i wykonywanie zaprawek malarskich, obsługa kabiny malarskiej i suszarki.
      StPr/20/0772
      wynagrodzenie od od 19 PLN