Zamknij

kucharz kuchni bengalskiej

Miejsce pracy: Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: przygotowywanie i wydawanie potraw kuchni bengalskiej według oryginalnych receptur spisanych w języku bengalskim, praca w zespole bengalskojęzycznym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 17.08.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe, brak
    Język:
    • bengalski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
      Uprawnienia:
      • ! znajomość kuchni bengalskiej
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
        Osoba do kontaktu: Daniel Bugajski
        Numer telefonu: 446837355 w. 31
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych.
        ROZŁADUNEK I ZAŁADUNEK TOWARU WYDAWANIE TOWARU DBANIE O PORZĄDEK NA MAGAZYNIE
        StPr/20/0677
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        przygotowanie i montaż sieci wod-kan
        StPr/20/0678
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        StPr/20/0679

        praca na produkcji w związku z wykonywaniem zbrojeń betonowych
        StPr/20/0680

        pomoc przy pracy na dachach
        StPr/20/0673
        wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

        p s
        StPr/20/0674
        wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

        pakowanie i przenoszenie szkła
        StPr/20/0670
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Praca w zespole, zaangażowanie, samodzielność zawodowa.
        StPr/20/0669
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        odczyt liczników
        StPr/20/0663

        malowanie elementów samochodowych
        StPr/20/0664
        wynagrodzenie od do 2 600 PLN