Zamknij

Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Sadowa 24, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Prace biurowe
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 03.08.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), brak
    Język:
    • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
      Uprawnienia:
      • obsługa komputera
        Wymagania pożądane
        Język:
        • francuski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
          Pracodawca: WOODLAB POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Rotmistrza Witolda Pilcekiego 26, 62-400 Słupca, powiat: słupecki, woj: wielkopo
          Osoba do kontaktu:
          Numer telefonu: 721428322
          Język aplikacji: polski
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon
          ROZŁADUNEK I ZAŁADUNEK TOWARU WYDAWANIE TOWARU DBANIE O PORZĄDEK NA MAGAZYNIE
          StPr/20/0677
          wynagrodzenie od od 3 000 PLN

          przygotowanie i montaż sieci wod-kan
          StPr/20/0678
          wynagrodzenie od od 4 500 PLN

          StPr/20/0679

          praca na produkcji w związku z wykonywaniem zbrojeń betonowych
          StPr/20/0680

          pomoc przy pracy na dachach
          StPr/20/0673
          wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

          p s
          StPr/20/0674
          wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

          pakowanie i przenoszenie szkła
          StPr/20/0670
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN

          Praca w zespole, zaangażowanie, samodzielność zawodowa.
          StPr/20/0669
          wynagrodzenie od od 3 500 PLN

          odczyt liczników
          StPr/20/0663

          malowanie elementów samochodowych
          StPr/20/0664
          wynagrodzenie od do 2 600 PLN