Zamknij

Kierowca samochodu dostawczego

Miejsce pracy: Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: kierowanie samochodem dostawczym- wypełnianie dokumentacji transportowej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.07.2020
Wymagania konieczne
Język:
  • rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
  • ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
    Uprawnienia:
    • ! Prawo jazdy kategorii B
    • praca w delegacji
      Wymagania dodatkowe
      Wykształcenie:
      • brak lub niepełne podstawowe, brak
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
        Osoba do kontaktu: Damian Cichuta
        Numer telefonu: 446837355 w. 55
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        przekazania dokumentów:
        pakowanie materacy
        StPr/20/0532
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        naprawy blacharskie samochodów
        StPr/20/0533
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Praca na lini produkcyjnej
        StPr/20/0522

        dowożenie komponentów do linii produkcyjnej
        StPr/20/0528

        p s
        StPr/20/0529
        wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

        p s
        StPr/20/0530

        prace budowlane i pomocnicze związane ze wznoszeniem budynków, obiektów przemysłowych i towarzyszącej im infrastrukturze
        StPr/20/0519

        Strzyżenie damskie i męskie
        StPr/20/0509

        Obsługa klienta na działach majsterkowanie,budowlanym, dekoracje i ogród
        StPr/20/0510

        szycie odzieży damskiej (sukienki, spódniczki, koszule)
        StPr/20/0512