Zamknij

sprzątaczka

Miejsce pracy: KRAŃCOWA 38, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: wg zakresu czynności
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 23.06.2020
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe, brak
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: ,, RIM' Moneta Spółka Jawna- ZPChr
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: KRAŃCOWA 38, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 694522241
    Język aplikacji: polski
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    w/g zakresu czynności
    StPr/20/0494
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Wykonywanie wszystkich czynności związanych z prawidłowym przebiegiem procesu technologicznego cynkowania ogniowego, tj. mechaniczne oczyszczanie i polerowanie powierzchni cynkowanej, odtłuszczanie, trawienie, topnikowanie, suszenie, cynkowanie. Przygotowanie elementów do malowania przy pomocy ręcznych narzędzi mechanicznych (szlifierki kątowe i oscylacyjne, młotki, dłuta. Przygotowanie i ocena stanu kąpieli myjąco-trawiącej, sterowanie procesem przygotowania powierzchni i suszenia (przyłączanie funkcji na tablicy sterującej), mycie (polewanie) powierzchni elementów przy pomocy lancy, spłukiwanie środka chemicznego czystą wodą.Malowanie przy pomocy pistoletów malarskich i wykonywanie zaprawek malarskich, obsługa kabiny malarskiej i suszarki.
    StPr/20/0496

    sprzątanie obiektów
    StPr/20/0497

    wg zakresu czynności
    StPr/20/0498
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    prace budowlane (docieplenia)
    StPr/20/0500

    Realizacja zadań związanych z: przyjęciem towaru na magazyn, kompletacją towaru na palecie, załadunkiem towaru gotowego do transportu, foliowaniem palet, transportem wewnętrznym towaru do lokacji magazynowych. Prace ze skanerem, obsługa wózka widłowego, Przestrzeganie wewnętrznych instrukcji i procedur dotyczących prawidłowej kompletacji towaru, Dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy, Znajomość i przestrzeganie przepisów BHP i P.poż oraz wewnętrznych procedur i instrukcji
    StPr/20/0504
    wynagrodzenie od od 18,75 PLN

    StPr/20/0505
    wynagrodzenie od od 17,55 PLN

    kierowanie samochodem dostawczym- wypełnianie dokumentacji transportowej
    StPr/20/0488
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    wg zakresu
    StPr/20/0481

    transport posiłków do klientów
    StPr/20/0482