Zamknij

Nauczyciel (surdopedagog)

Miejsce pracy: Piastowska 17, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: nauka oraz opieka nad uczniem
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.1
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.09.2020
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), brak
    Zawód:
    • Nauczyciel niesłyszących i słabosłyszących (surdopedagog) (wymagany staż - lata: 5)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: konieczne 5 lat doświadczenia
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ZESPÓŁ SZKOLNO-GIMNAZJALNY NR 1 W RADOMSKU
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Piastowska 17, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      przekazania dokumentów:
      Prace wykończeniowe w budynkach mieszkalnych
      StPr/20/0551
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Obsługa biura, utzrymywanie kontaktów z klientami niemieckojęzycznymi
      StPr/20/0553
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      - praca ma linii produkcyjnej - kontrola jakości produktów - dbałość o bezpieczeństwo i porządek na stanowisku pracy
      StPr/20/0554

      ochrona obiektów przemysłowych
      StPr/20/0546

      Produkcja mebli
      StPr/20/0547

      ROZŁADUNEK I ZAŁADUNEK TOWARU WYDAWANIE TOWARU DBANIE O PORZĄDEK NA MAGAZYNIE
      StPr/20/0548
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      Praca na lini produkcyjnej, obsługa pras
      StPr/20/0543

      w/g zakresu czynności
      StPr/20/0544

      Montaż elementów o dużych gabarytach, praca przy maszynach produkcyjnych
      StPr/20/0535
      wynagrodzenie od od 18 PLN

      załadunek i rozładunek sprzetu AGD
      StPr/20/0536
      wynagrodzenie od od 21 PLN