Zamknij

Malarz budowlany

Miejsce pracy: Reymonta 15, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Malowanie pomieszczeń mieszkalnych oraz klatek schodowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.01.2020
Wynagrodzenie brutto: 17 - 25 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Malarz budowlany (wymagany staż - lata: 1)
      Uprawnienia:
      • brak przeciwskazań do pracy na wysokości
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: CLEANBŁYSK DAWID DUBAJ I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Reymonta 15, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
        Osoba do kontaktu: Andrzej Lappe
        Numer telefonu: 514821132, 513149431
        Język aplikacji: polski
        przekazania dokumentów:
        wg zakresu
        StPr/20/0060
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        wg zakresu
        StPr/20/0061

        Obsługa maszyn produkcyjnych
        StPr/20/0063
        wynagrodzenie od od 3 100 PLN

        Obsługa maszyn typu vasca, naprawa defektów produkcji, czyszczenie, konserwacja maszyn
        StPr/20/0065
        wynagrodzenie od od 3 300 PLN

        montaż sprzętu AGD, kontrola jakości produktu
        StPr/20/0066

        wg. umowy
        StPr/20/0067

        Obsługa biura
        StPr/20/0069

        skręcanie oraz montaż mebli
        StPr/20/0070
        wynagrodzenie od od 1 300 PLN

        przygotowywanie i wydawanie potraw kuchni indyjskiej według oryginalnych receptur spisanych w języku hindi
        StPr/20/0054

        obsługa powierzonych maszyn zgodnie z ich przeznaczeniem, weryfikacja produkowanych detali
        StPr/20/0052