Zamknij

Sprzątaczka biurowa

Miejsce pracy: Stolarzy 3, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: wg zakresu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.01.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pracodawca: Firma Usługowo-Organizacyjna LEDAR Dariusz Leman
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu: Marcin Siedlecki
    Numer telefonu: 446837355 w. 28
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wykonywanie wszystkich czynności związanych z prawidłowym przebiegiem procesu technologicznego cynkowania ogniowego, tj. mechaniczne oczyszczanie i polerowanie powierzchni cynkowanej, odtłuszczanie,
    StPr/20/0088
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    BUDOWANIE I ROZWÓJ ZESPOŁÓW, ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI I MOTYWOWANIE PRACOWNIKÓW, ZARZĄDZANIE PORTFOLIO CELEM OPTYMALIZACJI MARŻY ORAZ UTRZYMANIA CIĄGŁEJ PRZEWAGI KONKURENCYJNEJ OPTYMALIZACJA PROC
    StPr/20/0090
    wynagrodzenie od od 7 200 PLN

    kierowanie szmochodem do 3,5 tony, obsługa pakietu office, chęci do pracy
    StPr/20/0091

    naprawa pojzdów samochodowych
    StPr/20/0094

    Obsługa klientów
    StPr/20/0087

    przygotowanie maszyn do produkcji, nakładanie szyb na linię lub maszyna prodkcyjną, pomocw zarządzaniu procesem, kontrola jakości
    StPr/20/0080
    wynagrodzenie od od 24,3 PLN

    przygotowanie maszyn do produkcji, czyszczenie maszyn i narzędzi, kontrola jakości, pomoc w zarządzaniu procesu produkcyjnym
    StPr/20/0081
    wynagrodzenie od od 25,05 PLN

    prace magazynowe
    StPr/20/0073

    dbanie o prawidłowe funkcjonowanie linii technologicznych, instalacji maszyn, usuwanie awarii
    StPr/20/0075

    wg zakresu
    StPr/20/0078