Zamknij

Sprzedawca

Miejsce pracy: Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Obsługa klientów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 18.11.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    • ! książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia
      Wymagania pożądane
      Zawód:
      • Sprzedawca*
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
        Osoba do kontaktu: Daniel Bugajski
        Numer telefonu: 446837355 w. 35
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        - Obsługa systemowa operacji związanych z realizacją wysyłek, przyjmowaniem dostaw oraz innymi pracami magazynowymi - Weryfikacja i nadzór nad dokumentacją - Rozliczanie dokumentacji od kierowców z t
        StPr/19/1346
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta
        StPr/19/1347

        wypiek ciast
        StPr/19/1342
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        utrzymywanie w gotowości ruchowej sprężarek ,skraplaczy i instalacji chlodniczych przeciwdzialanie awariom bieżąca kontrola stanu technicznego podległych instalacji
        StPr/19/1343

        w/g zakresu czynności
        StPr/19/1345

        wg zakresu czynności
        StPr/19/1341
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        wykonywanie instalacji elektrycznych
        StPr/19/1333
        wynagrodzenie od 21 - 26 PLN

        Obsługa klientów
        StPr/19/1336

        Praca na produkcji elementy grzewcze. Ta osoba ma układać na paletach, styropian w różnych formach, który jest formowany przez maszyny (formy).
        StPr/19/1325
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        Obsługa programów: EXCEL, WORD, POWER POINT; Obsługa cudzoziemca; Obsługa maszyny wielofunkcyjnej KONICA MINOLTA; Komunikacja z klientami w języlu rosyjskim i ukraińskim; Komunikacja pomiędzy obcokra
        StPr/19/1326