Zamknij

Robotnik budowlany

Miejsce pracy: PIRAMOWICZA 10, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Prace ogólnobudowlane
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 09.09.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe
  • gimnazjalne
    Zawód:
    • Pomocniczy robotnik budowlany
      Uprawnienia:
      • brak przeciwskazań do pracy na wysokości
      • Chęci do pracy
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: ELŻBIETA PROSZOWSKA Zakład Budowlany
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: PIRAMOWICZA 10, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
        Osoba do kontaktu: Robert Proszowski
        Numer telefonu: 602696169
        Język aplikacji: polski
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        OSOBA BEZ NAŁOGÓW , POMOC PRZY FORMATOWANIU ELEMENTÓW
        StPr/19/1132
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        załadunek i rozłaunek towaru
        StPr/19/1142
        wynagrodzenie od od 2 640 PLN

        Przygotowanie maszyn do produkcji, nakładanie szyb na linię lub maszynę produkcyjną, pomoc w zarządzaniu procesem, kontrola jakości
        StPr/19/1144
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        Nakładanie butylu na ramki dystansowe, kontrola czystości ramek, kontrola jakości nałożonego butylu
        StPr/19/1145
        wynagrodzenie od od 4 200 PLN

        wg zakresu czynności
        StPr/19/1146

        wg. umowy
        StPr/19/1150

        p s
        StPr/19/1153
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        sprawowanie opieki nad osobami objętymi specjalnym, indywidualnym programem zajęć
        StPr/19/1154
        wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

        wg. umowy
        StPr/19/1136

        StPr/19/1137