Zamknij

Robotnik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Reymonta 43/1, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Docieplanie budynków, prace murarskie oraz dekarskie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.10.2019
Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 6 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • brak przeciwskazań do pracy na wysokości
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Doświadczenie przy docieplaniu budynków, pracach murarskich oraz dekarskich
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Daria Auguściak "EKO-DOM"
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Reymonta 43/1, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu: Dariusz Augusciak
      Numer telefonu: 663707789, 661364557
      Język aplikacji: polski
      przekazania dokumentów:
      OSOBA BEZ NAŁOGÓW , POMOC PRZY FORMATOWANIU ELEMENTÓW
      StPr/19/1132
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      załadunek i rozłaunek towaru
      StPr/19/1142
      wynagrodzenie od od 2 640 PLN

      Przygotowanie maszyn do produkcji, nakładanie szyb na linię lub maszynę produkcyjną, pomoc w zarządzaniu procesem, kontrola jakości
      StPr/19/1144
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Nakładanie butylu na ramki dystansowe, kontrola czystości ramek, kontrola jakości nałożonego butylu
      StPr/19/1145
      wynagrodzenie od od 4 200 PLN

      wg zakresu czynności
      StPr/19/1146

      wg. umowy
      StPr/19/1150

      p s
      StPr/19/1153
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      sprawowanie opieki nad osobami objętymi specjalnym, indywidualnym programem zajęć
      StPr/19/1154
      wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

      wg. umowy
      StPr/19/1136

      StPr/19/1137