Zamknij

przedstawiciel handlowy

Nr oferty: StPr/24/0761Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: JAGIELLOŃSKA 4, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: zarządzanie pionem sprzedaży, nadzór nad tworzonym planem i strategia sprzedażową oraz marketingową, budowanie i utrzymywanie releacji z klientami, negocjowanie umów i kontraktów z kluczowymi klientami
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 25.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Zawód:
    • Przedstawiciel handlowy (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 2)
      Język:
      • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
        Uprawnienia:
        • ! Prawo jazdy kategorii B
        • umiejętność pracy pod presją czasu
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W RADOMSKU
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: JAGIELLOŃSKA 4, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
          Osoba do kontaktu:
          Numer telefonu:
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: cv
          Sposób kontaktu
          przekazania dokumentów:
          wg. umowy
          StPr/24/0780
          data rozpoczęcia pracy od 20.09.2024
          wynagrodzenie od od 4 300 PLN

          wg zakresu czynności
          StPr/24/0782
          data rozpoczęcia pracy od 07.10.2024

          montowanie i składanie mebli
          StPr/24/0767

          StPr/24/0769

          składanie mebli
          StPr/24/0770
          data rozpoczęcia pracy od 18.09.2024

          transport towarów po krajach UE
          StPr/24/0771
          data rozpoczęcia pracy od 25.09.2024
          wynagrodzenie od od 4 300 do 7 000 PLN

          StPr/24/0772
          wynagrodzenie od od 43 000 PLN

          StPr/24/0773

          StPr/24/0774

          WYKONYWANIE PROSTYCH CZYNNOŚCI PRODUKCYJNYCH PRZY PRODUKCJI ELEKTRYCZNEGO GOSPODARSTWA DOMOWEGO, MONTOWANIE ELEMENTÓW PRZY LINII PRODUKCYJNEJ, PAKOWANIE ELEMENTÓW, KOMPONENTÓW NIEZBĘDNYCH PRZY LINII PRODUKCYJNEJ I ICH UZUPEŁNIANIE.
          StPr/24/0777
          data rozpoczęcia pracy od 08.10.2024
          wynagrodzenie od od 28,1 PLN