Zamknij

Doradca klienta

Nr oferty: StPr/24/0225Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: obsługa klientów na dziale ogród
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 27.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • znajomość branży ogrodniczej
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu: Daniel Bugajski
      Numer telefonu: 446837355 w. 35
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      prowadzenie psychoterapii, prowadzenie rozmaitych zajęć terapeutycznych
      StPr/24/0307
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Obsługa i nadzór urządzeń do wytwarzania wyrobów z tworzyw sztucznych Sortowanie półproduktów i gotowych produktów Pakowanie gotowych produktów
      StPr/24/0305
      data rozpoczęcia pracy od 24.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Załadunek i rozładunek towarów, kompletacja zamówień
      StPr/24/0292
      data rozpoczęcia pracy od 25.04.2024
      wynagrodzenie od od 27,7 PLN

      Naprawa i przezbrajanie maszyn produkcyjnych
      StPr/24/0293
      data rozpoczęcia pracy od 22.04.2024

      Tapicerowanie mebli
      StPr/24/0296

      Szycie tapicerki meblowej
      StPr/24/0298

      tapicerowanie mebli
      StPr/24/0288
      data rozpoczęcia pracy od 18.04.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 do 5 000 PLN

      Naprawy elektryczne lub hydrauliczne
      StPr/24/0289

      Spawanie konstrukcji stalowych
      StPr/24/0282
      data rozpoczęcia pracy od 17.04.2024
      wynagrodzenie od od 4 250 PLN

      Przygotowanie i montaż konstrukcji stalowych