Zamknij

Pozostali operatorzy maszyn do prania

Miejsce pracy: Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: obsługa maszyny do prania
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.12.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: umiarkowany stopień niepełnosprawności
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu: Damian Cichuta
    Numer telefonu: 446837355 w. 20
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    kierowanie samochodem dostawczym-wypełnianie dokumentacji transportowej
    StPr/22/1058
    wynagrodzenie od od 3 490 PLN

    prace naprawcze przy samochodach osobowych i ciężarowych
    StPr/22/1060
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Obróbka elementów z tworzyw sztucznych, wypełnianie dokumentacji produkcyjnej i jakościowe, utrzymywanie czystości
    StPr/22/1053
    wynagrodzenie od od 22,8 PLN

    weryfikacja dokumentacji: przygotowanie rysunków na potrzeby realizacji projektów
    StPr/22/1051
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    wg zakresu
    StPr/22/1052
    wynagrodzenie od od 52 PLN

    produkcja opakowań z papieru i tektury
    StPr/22/1048

    wg zakresu
    StPr/22/1047

    przygotowanie gabinetu stomatologicznego do pracy, przygotowanie instrumentarium do zabiegów, dezynfekcja narzędzi
    StPr/22/1042

    prace remontowo-budowlane na terenie zakładu
    StPr/22/1040

    nauczanie języka angielskiego
    StPr/22/1041
    wynagrodzenie od od 450 PLN