Zamknij

Kierowca samochodu ciężarowego

Miejsce pracy: SUCHARSKIEGO 49, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Transport towarów po terenie kraju
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 21.09.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. C + E
    • Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C + E
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: CORDIS LOGISTICS Sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: SUCHARSKIEGO 49, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu: Anna Małolepszy
      Numer telefonu: 573794989
      Język aplikacji: polski
      przekazania dokumentów:
      ps.
      StPr/22/0892
      wynagrodzenie od 1 565 PLN

      szycie tkanin
      StPr/22/0886
      wynagrodzenie od od 3 010 do 3 010 PLN

      naprawy bieżące na tarenie zakładu produkcyjnego
      StPr/22/0888
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      ps.
      StPr/22/0890

      Składanie kartonów
      StPr/22/0882
      wynagrodzenie od od 21,7 PLN

      ps.
      StPr/22/0883

      obsługa maszyn stolarskich, cięcie i obróbka płyty wiórowej, MDF, laminowanej, fornirowanej, lakierowanej, skręcenie i składanie elementów meblowych na podstawie otrzymanego rysunku, produkcja oraz montaż mebli u klienta, kontrola jakości wykonanego wyrobu.
      StPr/22/0885
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      praca mna linii produkcyjnej
      StPr/22/0880

      ps.
      StPr/22/0881

      - obsługa liniii produkcyjnej-praca stojąca na linii przy obsłudze maszyn - wykonywanie pomiarów detali zgodnie z rysunkiem technicznym, - obsługa maszyn typu: wyginiarka, wiertarka, myjnia, piec - wykonywanie zleceń zgodnie ze standardami bezpieczeństwa i jakości - kontrola jakości wykonanych elementów
      StPr/22/0878