Zamknij

Masakra pod Radomskiem: ojciec pod wpływem alkoholu rąbnął syna siekierą…

18:05, 03.11.2021 | KPP Radomsko
Skomentuj fot: KPP Radomsko / SpotRadomsko.pl
REKLAMA

Po południu, 1 listopada 2021 roku policjanci zostali skierowani na jedną z posesji w miejscowości Dobryszyce, gdzie podczas kłótni domowników miało dojść do uszkodzenia ciała jednego z nich. Funkcjonariusze na miejscu zastali agresywnego 52-latka oraz jego syna. Okazało się, że pomiędzy mężczyznami doszło do sprzeczki.

Starszy z nich w napadzie złości groził 20-latkowi pozbawieniem życia. W pewnym momencie 52-latek przyniósł do domu siekierę i zadał synowi cios w ramię. Świadkowie zdarzenia pospieszyli z pomocą, rozdzielili mężczyzn oraz wezwali na miejsce służby. Pokrzywdzony został zabrany do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Natomiast starszy z uczestników awantury trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał 1,3 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci na miejscu zdarzenia działali wielotorowo, zabezpieczyli ślady, przesłuchali potencjalnych świadków. Zebrany materiał dowodowy pozwolił śledczym na postawienie 52-latkowi zarzutu usiłowania zabójstwa. 3 listopada 2021 roku prokurator złożył do sądu wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania w stosunku do zatrzymanego.

Za usiłowanie zabójstwa grozi kara nie krótsza niż 8 lat, 25 lat albo nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

nadkom. Aneta Wlazłowska

KPP Radomsko

[ALERT]1635959301036[/ALERT]

 

(KPP Radomsko)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%