

::addons{"type":"alert"}
Pablo12:04, 08.10.2021
Na spodeneczki armani (na bank bazarowa podróba) to się miało a zapłacić za paliwo to nie łaska. Uciąć rączki proponuję :)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu spotradomsko.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz