Zamknij

Bandyci z Radomska napadli i okradli obywatela Mołdawii. W tle oczywiście alkohol…

05:47, 27.08.2021 | KPP Radomsko
Skomentuj fot: KPP Radomsko
REKLAMA

Policjanci zatrzymali dwóch radomszczan podejrzanych o rozbój na 52-letnim obywatelu Mołdawii, mieszkającym czasowo w Polsce. Do zdarzenia doszło w nocy 20 sierpnia 2021 roku w centrum miasta. Dzięki zaangażowaniu kryminalnych sprawcy w wieku 46 i 36 lat do policyjnego aresztu trafili 24 oraz 25 sierpnia 2021 roku.
Jak ustalili policjanci napastnicy kilka godzin wcześniej poznali swoją ofiarę. Mężczyźni razem spożywali alkohol. Oprawcy widząc, że pokrzywdzony dysponuje gotówką oraz kartą bankomatową postanowili ukraść jego rzeczy.

fot: KPP Radomsko / napad na tle rabunkowym w centrum Radomska

Chwilę po rozstaniu poszli za swoją ofiarą. Na placu przy kościele sprawcy przewrócili 52-latka, uderzali pięściami i kopali po ciele.

Następnie przeszukali jego odzież i ukradli portfel z pieniędzmi oraz dokumentami. Zebrany materiał dowodowy w ramach śledztwa prowadzonego pod nadzorem radomszczańskiej prokuratury pozwolił na przedstawienie zatrzymanym zarzutu rozboju.

Za to przestępstwo grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. 26 sierpnia śledczy złożyli do sądu wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania wobec obu rozbojarzy.  
 

[ZT]6143[/ZT]

[ALERT]1630035876011[/ALERT]

 

(KPP Radomsko)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%