Zamknij

Karma wróciła szybciej niż można się było spodziewać. 19-latek ukradł motocykl i zginął w wypadku.

21:57, 07.09.2021 | KPP Tomaszów Mazowiecki
Skomentuj fot: Policja wyjaśnia okoliczności wypadku, w którym zginął młody kierowca kradzionego motocykla.
REKLAMA

6 września 2021 roku około 12:40, dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej w rejonie ulicy Polnej w Tomaszowie Mazowieckim. Kierujący motocyklem miał tam najechać na tył osobowego volkswagena, a następnie oddalić się z miejsca zdarzenia. Dyżurny natychmiast skierował patrol ruchu drogowego, który w trakcie dojazdu na interwencję najechał na wypadek drogowy z udziałem kierowcy motocykla i osobowego opla na ulicy Św. Antoniego.

O zastanej sytuacji policjanci poinformowali dyżurnego, który do obsługi obu zdarzeń skierował dodatkowe siły. W trakcie prowadzonych działań policjanci ustalili, iż kierujący motocyklem marki Suzuki, 19-letni tomaszowianin, nie posiadający uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, jadąc ulicą Św. Antoniego w kierunku Ronda Olimpijczyków z nieznanych dotąd przyczyn, utracił panowanie nad jednośladem i zjeżdżając na przeciwległy pas ruchu uderzył w prawidłowo jadący pojazd marki Opel, którym kierowała 45-letnia tomaszowianka.
Na skutek zderzenia z oplem, motocyklista, który poruszał się bez kasku odniósł poważne obrażenia i po udzieleniu niezbędnej pomocy medycznej na miejscu zdarzenia został przewieziony przez załogę karetki pogotowia do szpitala.

Tam mimo starań medyków zmarł. Policjanci, którzy ustalili świadków i przeprowadzili oględziny miejsc zdarzeń oraz pojazdów, zabezpieczyli również ślady, które pomogą ustalić ich dokładne okoliczności.

Ustalili ponadto, iż uczestnikiem obu zdarzeń był ten sam mężczyzna a sam motocykl pochodził z przestępstwa kradzieży z włamaniem do jednego z garaży na terenie Osiedla Obrońców Tomaszowa z 1939 roku.

Wartość motocykla właściciel oszacował na 14 000 zł.  Dokładne okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają funkcjonariusze z tomaszowskiej komendy powiatowej.    

fot: KPP Tomaszów Mazowiecki / tragiczny wypadek na ulicy Polnej; nie żyje 19-letni kierowca motocykla

[ALERT]1631045300327[/ALERT]

 

(KPP Tomaszów Mazowiecki)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

DOBRZE ŻE ZDECH YEBADOBRZE ŻE ZDECH YEBA

20 1

SUPER ŻE CHWAST SIĘ SAM WYRWAŁ. RODZINA MOŻE JUŻ BYĆ TYLKO DUMNA ŻE NIE MA TAKIEGO ŚMIECIA W RODZINIE.
NAJBARDZIEJ MI ŻAL WŁAŚCICIELA MOTOCYKLA KONDOLENCJE DLA NIEGO. 15:40, 08.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%