Zamknij

Do 10 lat dla narkotykowego dilera z Piotrkowa. Baron ma raptem 22 lata.

07:03, 23.02.2021 | Łódzka Policja
Skomentuj fot: Łódzka Policja
REKLAMA

19 lutego 2021 roku przed godziną 20:00 piotrkowscy policjanci zatrzymali pojazd do kontroli. Zachowanie kierowcy wzbudziło ich czujność. Mężczyzna był nerwowy, próbował wychodzić z pojazdu i chował jakieś przedmioty do kieszeni. Jak się okazało mężczyzna posiadał przy sobie torebki foliowe z suszem roślinnym oraz białym proszkiem.
 

W pojeździe mundurowi znaleźli również dwa młynki do rozdrabniania suszu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W trakcie przeszukania mieszkania 22-latka funkcjonariusze odnaleźli dwa, szczelnie zamykane słoiki, w których mężczyzna chował susz roślinny. Zabezpieczone również zostały pieniądze w banknotach oraz bilonie, puste torebki foliowe, 3 wagi elektroniczne oraz szklane rurki.

Łącznie policjanci odnaleźli ponad 42 gramy marihuany oraz prawie 33 gramy metamfetaminy. Okazało się też, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem, za co został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

Za posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz udostępnianie środków odurzających innej osobie usłyszał już zarzuty. Na wniosek prokuratora sąd wobec 22-latka zastosował 3-miesięczny areszt. Teraz odpowie przed sądem. Za popełnione czyny grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

(Łódzka Policja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%