Zamknij

TRAGEDIA na Przemysłowej w Piotrkowie Trybunalskim. Dziecko nie żyje, rodzice byli pod wpływem %.

16:44, 21.01.2021 | Kronika Kryminalna Piotrków Trybunalski
Skomentuj
REKLAMA

Prokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci trzytygodniowego dziecka. Do tragedii doszło w Piotrkowie Trybunalskim na ulicy Przemysłowej z wtorku na środę. 

Do zgonu dziecka doszło w nocy z 19 na 20 stycznia, kiedy to rodzice dziecka Monika P. i Michał K. o godz. 7 rano, po przebudzeniu stwierdzili, że dziecko, które spało razem z nimi, nie daje oznak życia.

Na miejsce zdarzenia zostało wezwane pogotowie oraz policja. W sprawie zostało wszczęte śledztwo, wstępnie zakwalifikowane jako nieumyślne spowodowanie śmierci z art. 155 k.k.

Na ciele dziecka, po wstępnych oględzinach, lekarz nie stwierdził widocznych obrażeń. W czwartek, 21 stycznia, odbędzie się sekcja zwłok noworodka.

27-letni rodzice zostali zatrzymani i poddani ich badaniom krwi na zawartość alkoholu oraz środków odurzających.

Przeprowadzone badania zawartości alkoholu we krwi dały wynik pozytywny u obojga rodziców - u Moniki P. - 0,21 mg/l, a u Michała K. 0,27 mg/l 

Obecnie trwają czynności procesowe mające na celu ustalić przebieg i przyczyny zdarzenia, czynności związane z ewentualnym przedstawieniem komukolwiek zarzutów są uzależnione miedzy innymi od wyników sekcji zwłok dziecka.

Na chwilę obecną materiał dowodowy nie pozwala na podjęcie żadnych decyzji merytorycznych w sprawie - zaznacza rzeczniczka.

[ALERT]1611243104720[/ALERT]

 

(Kronika Kryminalna Piotrków Trybunalski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%