Zamknij

16-latek ze swoją bandą młodzików napadli w Piotrkowie na staruszkę...

09:18, 11.11.2020 | SpotRadomsko.pl | Piotrków Trybunalski
Skomentuj fot: zdjęcie ilustracyjne
REKLAMA

Piotrkowscy policjanci dzięki natychmiastowym działaniom, krótko po zdarzeniu, dotarli do 16-latka podejrzewanego o rozbój na 62-latce. Następnego dnia mundurowi ustalili też jego trzech kompanów, którzy brali udział w tym zdarzeniu. Napadli na kobietę i ukradli jej torebkę. Cała czwórka usłyszała zarzuty rozboju. Ponieważ są to osoby nieletnie, za swój czyn odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

Jak ustalili funkcjonariusze do zdarzenia doszło 7 listopada 2020 roku, kilka minut przed godziną 19.00 w okolicach wiaduktu kolejowego na terenie Piotrkowa Trybunalskiego.

Czterech młodych mężczyzn podbiegło do idącej kobiety, zaczęli ją szarpać i popychać, a kiedy przewróciła się na ziemię ukradli jej torebkę, w której były dokumenty, pieniądze i telefon komórkowy. Zostawili bezbronną, 60-letnią pokrzywdzoną i zaczęli uciekać.

62-latka o całej sytuacji opowiedziała napotkanemu mężczyźnie, który niezwłocznie zadzwonił na numer dyżurnego piotrkowskiej komendy. Na miejsce natychmiast pojechał policyjny patrol. Mundurowi szybko wytypowali jednego z napastników.

16-latek został zatrzymany i przewieziony do Policyjnej Izby Dziecka. Następnego dnia funkcjonariusze dotarli do miejsc zamieszkania pozostałej trójki.

Dwóch 14-latków,13-latek i 16-latek zostali przesłuchani w obecności opiekunów prawnych. Analiza zebranego w tej sprawie materiału dowodowego pozwoliła postawić im zarzut rozboju. Ponieważ są to osoby nieletnie  o ich dalszym losie zdecyduje sąd rodzinny.

(SpotRadomsko.pl | Piotrków Trybunalski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

ujyfyd5ujyfyd5

0 0

Do puchy i przeorać cwelom kakałska żeby *%#)!& w gacie bez pucy 11:53, 12.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TrrrTrrr

0 0

Do kamieniolomu na ciezkie roboty 21:10, 12.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%