Zamknij

BEZ PRĄDU: planowane wyłączenia w naszym regionie na najbliższe dni

16:53, 21.07.2020 | SpotRadomsko.pl
Skomentuj
REKLAMA

PGE Dystrybucja podaje informację o planowanych wyłączeniach prądu w Radomsku, Piotrkowie Trybunalskim, powiecie radomszczańskim i piotrkowskim. 

W ten sposób zakład dostarczający energię przygotowuje odbiorców, by związane z chwilowymi i planowanymi wyłączeniami przerwy w dostawie były mniej uciążliwe. 

 

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Modlica
  • działki: 112, 116/4, 117/4, 130/11, 130/5, 133/2, 134/10, 116/3, 134/15
2020-07-21 08:00 2020-07-21 12:00 4 1-1405 MODLICA 6
Blok Dobryszyce
  • ul. Brzozowa dz. 726/16
  • ul. Dobryszycka 79
  • ul. Meblowa
2020-07-21 08:00 2020-07-21 12:00 4 5-1093 BLOK DOBRYSZYCE 12
Kolonia Bujnice
  • 122, Kol. Niedośpielin 121, 122
Myśliwczów
  • 18
Wola Kuźniewska
  • 18
2020-07-21 08:00 2020-07-21 14:00 6 5-0623 BRZYSKI KOL.
Kuźnica Żerechowska
  • dz. 11/7 i 8/7,
Stobnica
  • 51-56 oraz działki, Trzy Morgi 57-78 oraz działki
2020-07-21 08:00 2020-07-21 14:00 6 5-0784 STOBNICA TRZY MORGI
Blizin
  • 29-32 oraz 45-50
2020-07-21 08:00 2020-07-21 14:00 6 1-0384 BLIZIN WŁADYSŁAWÓW
Wola Kuźniewska
  • 17, 120 oraz dz. 648/1, 643/3, 643/2, 641, 921/2, 921/1, 913
2020-07-21 08:00 2020-07-21 14:00 6 5-0623 BRZYSKI KOL.
Budy Dłutowskie
  • 29A-29U (dz. 205/1-205/18),
Leszczyny Duże
  • dz. 1/1-1/17
2020-07-22 08:00 2020-07-22 12:00 4 1-0923 LESZCZYNY DUŻE
Blizin
  • 31A i 33-39 oraz działki
2020-07-22 08:00 2020-07-22 14:00 6 1-0384 BLIZIN WŁADYSŁAWÓW
Brzezinki
  • 1-37 oraz działki
2020-07-22 08:00 2020-07-22 14:00 6 5-0767 BRZEZINKI 1
Brzezinki
  • 1-37 oraz działki
2020-07-22 08:00 2020-07-22 14:00 6 5-0767 BRZEZINKI 1
Radomsko
  • ul. Włościańska 12, 15, 17,
2020-07-22 09:00 2020-07-22 12:00 3 5-0076 R-SKO UL. KOLBEGO
Zalesice
  • ul. Południowa 20, 32, 76 oraz działki
  • ul. Wschodnia
  • ul. Zachodnia dz. 336/3, 463/2,
Piotrków Trybunalski
  • ul. Kujawska 1-7 oraz dz. 75/2
  • ul. Łużycka 6
  • ul. Małopolska dz. 81
  • ul. Mazowiecka 4-54 oraz dz. 37/1
  • ul. Podhalańska 4
  • ul. Podole 33, 35 dz. 246, 247
  • ul. Świerczowska 32
  • ul. Świerczów 1, 21, 37, 43 dz. 483,
  • ul. Zalesicka 186, 189, 202-208
2020-07-23 08:00 2020-07-23 14:00 6 1-0358 ŚWIERCZOWSKA 3, 1-0153 ZALESICE 1, 1-0058 ZALESICE 3, 1-1179 ZALESICE 2
Kobiele Małe
  • Bukienka 1-7 oraz dz. 279/1, 280, Frymusizna 2-11
2020-07-23 08:00 2020-07-23 14:00 6 5-0630 BUKIENKA - FRYMUSIZNA
Szczepocice Rządowe
  • 52-57 oraz dz. 480/2
2020-07-23 08:00 2020-07-23 16:00 8 5-0518 SZCZEPOCICE 3
Huta Dłutowska
  • ul. Graniczna
  • ul. Leśna
  • ul. Spacerowa 48-58
  • ul. Spokojna
  • ul. Zielona
2020-07-23 08:00 2020-07-23 14:00 6 1-0859 HUTA DŁUTOWSKA SZPITAL
Ślądkowice
  • działki 714/3, 714/6, 714/7, 717/5
2020-07-24 07:30 2020-07-24 12:00 5 1-1395 ŚLĄDKOWICE 2
Borecznica
  • 1-7, Sroków1-8
Wielgomłyny
  • ul. Ogrodowa 1-3 oraz Hydrofornia
  • ul. Zagórska 4-11 oraz działki, Zalesie Kruszyńskie 1-27 oraz działki
2020-07-24 08:00 2020-07-24 14:00 6 5-0247 SROKÓW, 5-0252 ZALESIE KRUSZYŃSKIE, 5-0405 BORECZNICA, 5-1050 WIELGOMŁYNY HYDROFORNIA
Piotrków Trybunalski
  • ul. Juliusza Słowackiego 36A
  • ul. Szkolna 2
  • ul. Stanisława Staszica 3-12 oraz dz. 125/6
2020-07-24 08:00 2020-07-24 14:00 6 11-0892 MŁYN 1
Sulejów
  • ul. Góra Strzelecka 4-35 dz. 234/4
  • ul. Herbowa 4
  • ul. Klasztorna 2
  • ul. Konecka 9-44 dz. 54
  • ul. Łączna 2
  • ul. Opoczyńska 1-59 dz. 91/1, 327/1
  • ul. Plac Targowy 1, 22
  • ul. Targowa 1
  • ul. Wschodnia 2
  • ul. Dworcowa 3 i 6
  • ul. Handlowa 5-7
2020-07-27 08:00 2020-07-27 14:00 6 1-0084 SULEJÓW PAWILON HANDLOWY
Pawilon Handlowy TESCO, Piekarnictwo-Cukiernictwo Włodzimierz Haładaj, "MOTEX" Włodzimierz Motyka
Kamieńsk
  • ul. Fryderyka Chopina dz.59
  • ul. Jagiellońska 6-25B oraz dz. 397
  • ul. Kazimierza Wielkiego 16-40 oraz dz. 356,
  • ul. Mieczysława Kotarbińskiego 12-22
  • ul. Sportowa 8
  • ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2-24 oraz dz. 332,
2020-07-27 08:00 2020-07-27 14:00 6 5-0546 KAMIEŃSK SZKOŁA
Radomsko
  • ul. Brzeźnicka 225-338
  • ul. Częstochowska 1-21
  • ul. Jarosława Iwaszkiewicza 4-32 oraz dz. 486
  • ul. Janusza Korczaka 20-38
2020-07-27 08:00 2020-07-27 14:00 6 5-0855 STOBIECKO MIEJSKIE 2
Radomsko
  • ul. Sucharskiego Obiekty: ENERGOSERWIS, EURO CASH, Stowarzyszenie Centrum Pomocy PANACEUM. ALGAZ
2020-07-27 08:00 2020-07-27 14:00 6 5-0180 EURO CASH
Drzewociny
  • 5 oraz dz. 384/1 i 429/9, Mierzączka Mała 2-25
2020-07-27 08:00 2020-07-27 14:00 6 1-1392 MIERZĄCZKA MAŁA
Rydzynki
  • ul. Leśna 144/14
  • ul. Mała 1
  • ul. Miła 4 oraz dz. 117/16
  • ul. Śpiewna dz. 192/16
  • ul. Tęczowa 6-7A oraz dz. 119/8
2020-07-28 08:00 2020-07-28 14:00 6 1-1235 RYDZYNKI 3
Łowicz
  • Łowicz dz. 256, 269, Kol. Łowicz 40
Łazy
  • 9-39, dz.3, 256, 279
2020-07-28 08:00 2020-07-28 14:00 6 5-0436 BRZEZINKI 2 ŁAZY
Karczów
  • 18-47 oraz działki
2020-07-28 08:00 2020-07-28 14:00 6 5-0249 KARCZÓW 1
Parzniewice
  • Parzniewice Duże 105-117
2020-07-29 08:00 2020-07-29 14:00 6 1-1196 ZAMŁYNIE
Garbówek
  • 1-37
Garbów
  • ul. Prosta 60, 62 i 65,
Górki Małe
  • ul. Szczukwińska 5, 5A, 5B i 7-9
  • ul. Dylewska 4
2020-07-29 08:00 2020-07-29 15:00 7 1-1527 GARBÓW 2
Łowicz
  • 19-43 oraz dz. 36, 149
2020-07-29 08:00 2020-07-29 14:00 6 5-0796 ŁOWICZ 1
Wiewiórów
  • 24-55 i 140-163 oraz dz. 56, 65, 145
2020-07-29 08:00 2020-07-29 14:00 6 5-0522 WIEWIÓRÓW 2
Baby
  • ul. Sportowa 46, 48, 61,
Gościmowice Drugie
  • 60
Gościmowice Pierwsze
  • 53-76
2020-07-30 08:00 2020-07-30 14:00 6 1-0390 GOŚCIMOWICE 1
Łowicz
  • 45-72 oraz działki
2020-07-30 08:00 2020-07-30 14:00 6 5-0440 ŁOWICZ 2
Wola Kazubowa
  • ul. Boczna
  • ul. Górecka
  • ul. Graniczna
  • ul. Sadowa
2020-07-30 08:00 2020-07-30 16:00 8 1-1513 WOLA KAZUBOWA
Piotrków Trybunalski
  • ul. Wincentego Witosa 9-30 oraz dz. 45/8
  • ul. Zakole 30, 14
2020-07-30 11:00 2020-07-30 16:00 5 1-0745 MESZCZE 3
Tuszyn
  • ul. Poddębina 57-76 oraz działki
Rydzynki
  • ul. Poddębina 45,45B, 47 oraz działki,
2020-07-31 08:00 2020-07-31 14:00 6 1-1486 PODDĘBINA
Chrzanowice
  • ul. ks. Zenona Haraziaka 3-67 oraz działki, ul. Reymonta 1
2020-07-31 08:00 2020-07-31 14:00 6 5-0582 CHRZANOWICE KOL.
Radomsko
  • ul. Częstochowska 18-69 oraz działki
  • ul. Fredry 6-34 oraz działki
  • ul. Jarzębinowa 2-30
2020-08-03 08:00 2020-08-03 14:00 6 5-0145 STOBIECKO MIEJSKIE 7
Biała Góra
  • 10-34A oraz dz. 1159/3
2020-08-03 08:00 2020-08-03 14:00 6 5-0204 BIAŁA GÓRA 1
Biała Góra
  • 42-62A oraz działki
2020-08-04 08:00 2020-08-04 14:00 6 5-0205 BIAŁA GÓRA 2
Zaborów
  • 1-9 i 39-43 oraz dz. 79/2, 196/1
2020-08-04 08:00 2020-08-04 16:00 8 1-0696 ZABORÓW 3
Przyborów
  • 19-26 oraz działki
2020-08-05 08:00 2020-08-05 14:00 6 5-0672 PRZYBORÓW 2
Kodrąb
  • ul. Kwiatowa 2-12a
  • ul. Niepodległości 1-27 i dz. 317/2 oraz Hydrofornia i Piekarnia
  • ul. Nowa 1-5
  • ul. Parkowa 1-4
  • ul. Spokojna 1-28
  • ul. Wolności 8
2020-08-06 07:30 2020-08-06 17:30 10 5-0604 KODRĄB 3
Huta Drewniana
  • 15-36
2020-08-06 08:00 2020-08-06 14:00 6 5-0961 HUTA DREWNIANA HYDROFORNIA
 
(SpotRadomsko.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz