Zamknij

Czyżby powrót dopalaczy? W Bełchatowie wpadł mężczyzna z kilogramem trujących substancji.

12.08, 06.09.2022 .
Skomentuj fot: KPP Bełchatów
REKLAMA

Policjanci z wydziału kryminalnego bełchatowskiej komendy systematycznie pracują nad zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Tym razem w ich ręce wpadł 40-letni bełchatowianin, notowany wcześniej za przestępstwo narkotykowe.

W sobotnie popołudnie 3 września 2022 roku, na terenie miasta funkcjonariusze namierzyli seata, w którym podróżowało trzech mężczyzn. Z ich ustaleń wynikało, że mogą mieć przy sobie narkotyki. W czasie kontroli zachowanie jednego z pasażerów wskazywało, że ma on coś do ukrycia. Chwilę później funkcjonariusze przeszukali 40-latka, podejrzewanego o narkotykowy proceder.

W jego kieszeniach policjanci znaleźli dilerki wypełnione podejrzaną substancją. Okazało się, że miał on przy sobie ponad 20 gramów dopalaczy. W tej sytuacji posiadacz nielegalnych środków trafił do policyjnej celi, natomiast policjanci pojechali sprawdzić miejsce jego zamieszkania. Podczas przeszukania znaleźli i zabezpieczyli kolejne narkotyki.

Było to ponad 932 gramy narkotycznych środków. Zabezpieczyli również woreczki nylonowe oraz wagę elektroniczną do porcjowania środków odurzających. Bełchatowianin usłyszał już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie znacznej ilości substancji psychoaktywnej grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Sąd ,na wniosek prokuratura ,tymczasowo aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy.

nadkom.Iwona Kaszewska

KPP Bełchatów 

[ALERT]1662530076292[/ALERT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%