Zamknij

BEZ PRĄDU: wyłączenia do końca kwietnia 2022 w Radomsku i pow. radomszczańskim.

19:37, 20.04.2022 | PGE Dystrybucja
Skomentuj fot: słup energetyczny w miejscowości Klekotowe pod Radomskiem
REKLAMA

Przekazujemy za PGE Dystrybucja informacje dotyczące planowanych w kwietniu 2022 roku wyłączeniach energii elektrycznej w powiecie radomszczańskim i powiecie piotrkowskim.

Dzięki przedstawionemu harmonogramowi zakład dostarczający energię do osób indywidualnych oraz firm przygotowuje odbiorców, by związane z planowanymi i chwilowymi wyłączeniami przerwy były jak najmniej uciążliwe. 

Na liście w najbliższym tygodniu znalazło się kilka ulic w Radomsku, Kobielach Wielkich czy w Ręcznie.

 

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Krępa
  • dz. 428/1
2022-04-20 09:00 2022-04-20 11:00 2 5-0874 KRĘPA 1
Remiszewice
  • 27-53 oraz dz. 187/4 dz. 187/5 dz. 234/2 dz. 264 dz. 278/5 dz.354/1 dz.361/1 dz.nr. 272/6
Czarnocin
  • ul. Juliusza Poniatowskiego 17-27, 42-64 oraz dz. 1705 dz. 1710 dz.1708/2 dz.1713/1 dz.1715/1
2022-04-20 09:00 2022-04-20 13:00 4 1-1626 REMISZEWICE 1
Łączkowice
  • dz. 115/1, 117
2022-04-20 10:00 2022-04-20 13:00 3 5-0230 KAWĘCZYN CYGANKA
Radomsko
  • ul. Czyżykowa dz. 621
  • ul. Bażantów 22 dz. 690, 687, 643/1, 624, 629, 627, 645, 643
  • ul. Stefana Batorego dz. 165, 602
2022-04-21 07:30 2022-04-21 13:00 6 15-0198 R-SKO UL. GEN. ANDERSA
Krężna
  • 18-57 oraz dz. 228 dz.199/1 dz.53,54 dz.92
2022-04-21 08:00 2022-04-21 16:00 8 1-0114 KRĘŻNA 2
Kuźnica Żerechowska
  • 6
2022-04-21 09:00 2022-04-21 11:00 2 5-1047 KUŹNICA ŻERECHOWSKA
Redociny
  • 2-50
2022-04-21 09:00 2022-04-21 13:00 4 1-1175 REDOCINY
Wola Blakowa
  • dz. 398, 345/1
2022-04-21 09:00 2022-04-21 11:00 2 5-0223 WOLA BLAKOWA 1
Piekarki
  • 19, 20
Oprzężów
  • 17
2022-04-22 08:00 2022-04-22 15:00 7 1-1641 PIEKARKI OPRZĘŻÓW
Ręczno
  • ul. Cmentarna 1-4 oraz dz. 155/18 dz. 155/7
  • ul. Główna 4-54, 108/k
  • ul. Piotrkowska 1-14 oraz dz.124
  • ul. Spółdzielcza 2-14
2022-04-22 08:00 2022-04-22 14:00 6 5-0404 RĘCZNO 2
Gertrudów
  • Gertrudów 2-37 oraz dz 137 dz. 126/2 dz. 127/2 dz. 129 dz. 156/2 dz. 411 dz. 56/2, Zygmuntów 1-33A
2022-04-25 08:00 2022-04-25 15:00 7 5-0765 GERTRUDÓW 2, 5-0773 GERTRUDÓW 1
Przygłów
  • 119 143 169 148 dz. 659/6 162 B 162 dz.685/6 dz 687/9, 688/8 dz. 682/5 dz. 702/2, 704/4 dz. 703/1 dz.652/3 dz.703/2 dz.707/1, 705/4 dz.708/11 dz.708/6 dz.708/9 dz.709/1 dz.709/7
2022-04-26 08:00 2022-04-26 14:00 6 1-0680 PRZYGŁÓW 4
Grabica
  • 66-99 oraz dz. nr. 225 83 dz. 531/12 dz. 262/1 dz. 529/1 dz. 262/2 dz. 532
2022-04-27 08:00 2022-04-27 16:00 8 1-1143 GRABICA GS
CPN
Długie
  • 1-3, 63-69 oraz dz. 194/1 dz. 412/4 dz.194/3 dz.416
2022-04-27 08:30 2022-04-27 14:00 6 5-0403 DŁUGIE 2
Borowa
  • 45-52
Dawidów
  • 1
2022-04-27 08:30 2022-04-27 12:30 4 5-0889 DAWIDÓW
Czyżemin
  • 49 34dz.247 35dz.235 36dz.233 37 dz. 231/1 38dz.227 39dz.225/1 40adz.221 40dz.223 41dz.217 42dz.215 43dz.213/2 44dz.203 47dz.201 49b dz. 189/1 dz. 250/16 dz. 250/19 dz. 250/2 dz. 251/2 dz. 251/4 dz. 251/5 dz. 251/6
Wola Kazubowa
  • dz. 2/4 dz.2/18 dz.7/11
2022-04-27 09:00 2022-04-27 13:00 4 1-1513 WOLA KAZUBOWA
Stobiecko Szlacheckie
  • 52
2022-04-27 09:00 2022-04-27 12:00 3 5-0734 STOBIECKO SZLACHECKIE
Kobiele Wielkie
  • ul. Partyzancka 1-20, 34, 36 oraz dz. 547 dz. 596/1 i 596/2 dz.597/1
  • ul. Powstańców Wielkopolskich 1-2A oraz dz. 30/10
  • ul. Reymonta 46-79 oraz dz 43/18 dz. 516/1 dz. 80/3 dz.43/18
  • ul. Strażacka 1-5
  • ul. Zachodnia 1-7
2022-04-27 11:00 2022-04-27 12:00 1 5-0804 KOBIELE WIELKIE 1
Radomsko
  • ul. Spacerowa dz. 202/1, 202/2, 202/3, 203/2
2022-04-28 08:00 2022-04-28 11:00 3 5-0093 FOLWARKI TOROWA
Jakubowice
  • 28-43B oraz dz 18 dz. 10 dz. 207 dz. 209/4 dz. 211
2022-04-28 08:00 2022-04-28 13:00 5 5-1303 JAKUBOWICE 3
Dłutów
  • ul. Zacisze 2 dz. 219/20
  • ul. Niezapominajki dz. 283/5 dz. 283/9
  • ul. Słoneczna dz. 49/16 dz. 49/7 dz. 290/1
  • ul. Księżycowa dz.49/9
  • ul. Wysoka 1-9
  • ul. Spacerowa 2
  • ul. Zielona 1, 3b dz. 283/7
  • ul. Spadowa 1-6 oraz dz. 305/2
  • ul. Leśna 4
  • ul. Główna 41-80d
  • ul. Armii Krajowej dz. 219/17 dz. 219/16 dz.238/2 dz. 254/2 dz. 234/2 dz. 219/23
  • Poduchowny ul. Zielona 5-18
2022-04-28 09:00 2022-04-28 13:00 4 1-0759 DŁUTÓW GS
Wola Blakowa
  • dz. 999/8, 999/10
2022-04-28 09:00 2022-04-28 11:00 2 5-0512 WOLA BLAKOWA 6
Lesiopole
  • 6-30A oraz dz. 252
Felicja
  • 31-32
2022-04-29 08:00 2022-04-29 13:00 5 5-0391 LESIOPOLE
Słostowice
  • dz. 339/7
Paciorkowizna
  • ul. Piaskowa dz. 340/4, 340/8
2022-04-29 08:30 2022-04-29 12:00 4 5-0469 SŁOSTOWICE MOP
Wola Kazubowa
  • Czyżemin dz. 225, Wola Kazubowa 17 39 61 63 73 75 78 80 31 dz. 31/9 dz. 100/1 dz. 105 dz. 119/1 dz. 151/2 dz. 206 dz. 207 dz. 227 dz. 32 dz. 34 dz. 57 dz. 58/2 dz. 98 dz.132/2 dz.142/4 dz.52 dz.52,47,133/25,133/ dz.nr.56/2
2022-04-29 09:00 2022-04-29 14:00 5 1-1513 WOLA KAZUBOWA
Jankowice
  • działki 663/11, 663/13, 663/16
2022-04-29 09:00 2022-04-29 11:00 2 5-0509 JANKOWICE 2

[ZT]8613[/ZT]

 

(PGE Dystrybucja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%