Zamknij

Poszukiwani świadkowie potrącenia mężczyzny w Piotrkowie Trybunalskim.

10:55, 28.10.2021 | KMP Piotrków Trybunalski
Skomentuj fot: zdjęcie ilustracyjne SpotPiotrkow.pl
REKLAMA

Piotrkowscy policjanci poszukują świadków potrącenia mężczyzny na przejściu dla pieszych. Zdarzenie miało miejsce 27 października 2021 roku po godzinie 19:00 na oznakowanym przejściu dla pieszych na ulicy Wojska Polskiego w rejonie ulicy Cmentarnej. Wszystkie osoby mające wiedzę na temat zdarzenia proszone są o kontakt z policją.

27 października 2021 roku dyżurny piotrkowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o potrąceniu 43-latka. Po godzinie 19:00 piotrkowianin przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych przy ulicy Wojska Polskiego w rejonie ulicy Cmentarnej. Jadący od strony ulicy Armii Krajowej kierujący oplem astra nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu, a następnie skręcił w ulicę Cmentarną, nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Na miejscu policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz inne czynności niezbędne do ustalenia tożsamości kierowcy pojazdu. Opel biorący udział w zdarzeniu był koloru szarego. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.

Wszystkie osoby posiadające jakąkolwiek wiedzę o zdarzeniu proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Szkolnej 30/38 pod nr tel. 47 846-14-62, 47 846-12-06 lub pod numer alarmowy 112.

st. asp. Izabela Gajewska

(KMP Piotrków Trybunalski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%