Zamknij

BEZ PRĄDU do końca października: kiedy w Piotrkowie i gdzie w powiecie będzie wyłączony prąd?

18:57, 17.10.2021 | PGE Dystrybucja
Skomentuj fot: lista wyłączeń energii elektrycznej w powiecie radomszczańskim i piotrkowskim
REKLAMA

Harmonogram wyłączeń prądu do końca października 2021 roku w Radomsku, powiecie radomszczańskim, Piotrkowie Trybunalskim i powiecie piotrkowskim. PGE Dystrybucja podaje do wiadomości użytkownikom sieci komunikat o planowanych do końca bieżącego miesiąca włączeniach energii elektrycznej w naszym regionie. Dzięki temu odbiorcy mogą się przygotować do ewentualnych niedogodności związanych z brakiem prądu.

Zachęcamy do zapoznania się z listą:

 

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Zalesie
  •  
2021-10-18 08:00 2021-10-18 15:00 7 5-0240 ZALESIE PRZERĘBSKIE
Łochyńsko
  • 81-89
Straszów
  • 1-1A, 21-22A, 64-80
2021-10-18 08:00 2021-10-18 15:00 7 1-1047 STRASZÓW 1
Szkoła Podstawowa
Białocin
  • 2-21 oraz dz.175/2, 135/2, 179, 192
2021-10-19 07:00 2021-10-19 15:00 8 1-0490 BIAŁOCIN 1, 1-0569 BIAŁOCIN HYDROFORNIA 2
Piotrków Trybunalski
  • ul. Fryderyka Chopina
  • ul. Zbigniewa Herberta
  • ul. Janiny Porazińskiej
2021-10-19 09:00 2021-10-19 14:00 5 1-1099 PAWŁOWSKA
Zdania
  • dz. 265/5
Rożny
  • 5-44 oraz dz. 145, 226, 369, 385/2
2021-10-20 08:00 2021-10-20 15:00 7 5-0858 ROŻNY
Cekanów
  • 30-41 oraz działki
2021-10-20 09:00 2021-10-20 12:00 3 1-0781 CEKANÓW 2
Cieszanowice
  • Cieszanowice 58 oraz dz. 420/4 dz 454/3 dz. 349 dz. 359/1 dz. 420/2 dz. 450/2 dz. 450/3 dz. 450/4 dz. 450/5 dz. 450/6 dz. 453/11 dz. 456/2 dz. 469/2 dz. 470 dz. 474 dz. 479/1 dz. 479/9 dz. 480/14 dz. 480/20 dz. 481/4 dz. 489 dz. 490 dz. 492/1 dz. 512/1 dz
2021-10-21 08:00 2021-10-21 15:00 7 1-1248 CIESZANOWICE
Sulejów
  • ul. Garncarska 25-57
  • ul. Konecka 31-66, dz. 94 oraz bloki 1, 2, 3, 4, 5 i kotłownia
  • Lucjana Rudnickiego 2
  • ul. Przejazd 2, 4, 8
  • ul. Słoneczna 2
  • ul. Wschodnia 10-35 oraz dz. 241/20, 241/24, 241/24, 241/45, 512/26
2021-10-21 08:00 2021-10-21 15:00 7 1-0723 SULEJÓW ZOR
Piotrków Trybunalski
  • ul. Włókiennicza 9-36
2021-10-21 08:00 2021-10-21 10:00 2 1-0362 WŁÓKIENNICZA
Zalesie
  • 1a oraz dz. 159
2021-10-21 08:00 2021-10-21 15:00 7 5-0799 LIPOWCZYCE TUCZARNIA
Piotrków Trybunalski
  • ul. Piaskowa dz. 393/18 dz. 393/19 dz.457/41 dz. 391/11 dz.392/27 dz. 392/14, 391/7 dz. 393/16 dz.392/33 dz. 457/15, 457/17 dz.392/36 dz.393/13 dz. 393/15 dz.392/38 dz.392/40, 391/21 dz. 393/14 dz.391/14 dz. 393/17 dz.392/15 dz.392/31
  • ul. Prosta 130, 132A, 134, 142A, 146 dz. 457/1
2021-10-22 08:00 2021-10-22 14:00 6 1-0459 PROSTA
Koło
  • 3-12 oraz dz. 412/2, 412/1 dz. 424/2 dz. 424/3 dz. 55 dz. 69 dz.414/5 dz.414/7 dz.420/4 dz.425/1 dz.428/7 dz.4288
2021-10-22 08:00 2021-10-22 15:00 7 1-0807 KOŁO 3
Kobiele Wielkie
  • ul. Polna 2-22 oraz dz. 15/3 dz. 15/4 dz. 22/19 dz. 22/8 dz. 23/12, 23/15 dz.15/2 dz.23/4
  • ul. Powstańców Wielkopolskich 3-14 oraz dz. 25 dz. 26/2 i 27/2 dz. 27/1 dz. 5/1 dz.23/11 dz.23/17 dz.23/19 dz.23/23 dz.23/27 dz.23/9 dz.28 dz.30/12 dz.30/5
  • ul. Zachodnia 8-10 oraz dz. 575/3 dz. 578
  • dz. 22/21 i 22/22 dz. 34/2 dz.23/28
2021-10-22 08:00 2021-10-22 14:00 6 5-0892 KOBIELE WIELKIE POM
Przepompownia
Bobrowska Wola
  • 19-30, Kolonia Bobrowska Wola 23
2021-10-22 09:00 2021-10-22 14:00 5 5-0501 BOBROWSKA WOLA 3
Bobrowska Wola
  • dz. 258/9
Miedziana Góra
  • 1-11 oraz dz. 86
2021-10-22 09:00 2021-10-22 14:00 5 5-0355 MIEDZIANA GÓRA
Chruścin
  • 1-66 oraz dz. 2011/1, 1997, 2238
2021-10-25 08:00 2021-10-25 14:00 6 5-0219 CHRUŚCIN
Gosławice
  • Kuchary 1-8 oraz dz. 1257/5
2021-10-25 08:00 2021-10-25 14:00 6 5-0218 KUCHARY
Niedośpielin
  • 71, 124
Odrowąż
  • 23-28
2021-10-25 08:00 2021-10-25 15:00 7 5-0629 ODROWĄŻ 2
Cieślin
  • 1-38 oraz dz.516 dz. 509/2 dz. 477/6 dz. 476/6 dz. 475/7 dz. 468/1 dz. 434/6 dz. 434/12 dz. 395
2021-10-25 08:00 2021-10-25 15:00 7 5-1015 CIEŚLIN
Witów-Kolonia
  • 21-44a oraz dz 217/1 dz 217/2 dz. 127 dz. 128/12 dz. 128/16 dz. 128/17 dz. 128/3 dz. 130 SKR dz. 205/1 dz. 205/1 dz. 205/1 dz. 208/5, 209/7 dz. 69/2 dz.128/13 dz.128/21 dz.137/2 dz.161/1 dz.168/1
2021-10-25 08:00 2021-10-25 15:00 7 1-0217 WITÓW KOLONIA
Wiewiórów
  • 1-27, 166-177 oraz dz. 106/1, 114, 34/4
2021-10-25 08:00 2021-10-25 15:00 7 5-0521 WIEWIÓRÓW 1
ODWOŁANE
Biskupia Wola
  • 101-129 oraz dz. 138, 140, 147/5
Kalska Wola
  • 1-42 oraz P.K.P
2021-10-26 07:00 2021-10-26 15:00 8 1-0651 BISKUPIA WOLA CPN, 1-1656 BISKUPIA WOLA 2, 1-1495 KALSKA WOLA 2, 1-1498 KALSKA WOLA 1, 1-1497 KALSKA WOLA 3
1-A338 BISKUPIA WOLA CHLEWNIA
Żaby
  • 1-24 oraz dz. 101, 141, 54/1, 98/1, 55, 62/2
2021-10-27 08:00 2021-10-27 15:00 7 5-0506 ŻABY
Rydzynki
  • ul. Żabia
  • ul. Sadowa
  • ul. Iglasta
  • ul. Komarowa
  • ul. Rozrywkowa
  • ul. Urocza
  • ul. Mazurska
  • ul. Mała
  • ul. Rzeczna
  • ul. Ptasia
  • ul. Tęczowa
Zofiówka
  • ul. Barwna
2021-10-27 08:00 2021-10-27 15:00 7 1-1510 RYDZYNKI 1
Chruścin
  • Pirowy 1-19, Olszowiec 1-7A dz. 108
2021-10-27 08:00 2021-10-27 14:00 6 5-0222 PIROWY
Wiewiórów
  • 1-27, 166-177 oraz dz. 106/1, 114, 34/4
2021-10-28 08:00 2021-10-28 15:00 7 5-0521 WIEWIÓRÓW 1
Szydłów
  • 2-9A, 39, 46-61B (bez numerów 57, 58 "Szkoła Ponadgimnazjalna") oraz działki
2021-10-28 08:00 2021-10-28 17:00 9 1-0171 SZYDŁÓW
Garbów
  • ul. Aleksandrówek 8-34, 60 oraz działki
Szczukwin
  • ul. Gliniana 1-52 oraz działki
2021-10-28 08:00 2021-10-28 15:00 7 1-1526 SZCZUKWIN 3
Krzemieniewice
  • 1-6 oraz 42-49
Kolonia Krzemieniewice
  • 1a, 8, 9
2021-10-28 08:00 2021-10-28 16:00 8 15-0859 KRZEMIENIEWICE 2
Sulejów
  • ul. Błonie 1-31
  • ul. Milejowska 53, 55
  • ul. Piotrkowska 41-57
2021-10-29 08:00 2021-10-29 15:00 7 1-0517 PIOTRKOWSKA
ul. Błonie - Dom Kultury, Skład Węgla, Myjnia-CPN GAZ, obiekty po byłej Viktorii, domki letniskowe
Trzepnica
  • dz. 254/40 oraz 371
2021-10-29 09:00 2021-10-29 13:00 4 5-0347 TRZEPNICA STARA 1
Dziewuliny
  • 11-50 oraz dz 676/10 dz. 117/2 dz. 117/5 dz. 120/10 dz. 120/11 dz. 120/12 dz. 120/13 dz. 120/14 dz. 120/15 dz. 120/16 dz. 120/18 dz. 120/19 dz. 120/20 dz. 120/21 dz. 120/3 dz. 120/4 dz. 120/5 dz. 128/4 dz. 503/1 dz. 503/10 dz. 503/11 dz. 503/2 dz. 506/3 d
2021-11-02 08:00 2021-11-02 15:00 7 1-1589 DZIEWULINY 2
Jeżówka Piwakowska
  • 45-52, 57
Majdany
  • 53
2021-11-03 08:00 2021-11-03 14:00 6 5-1007 PIWAKI 2
Drzewociny
  • dz.230/4 dz. 237/4 dz. 230/6 dz. 230/12 dz. 230/8 dz. 230/3 dz. 238/1 dz. 237/7 dz. 230/11 dz. 230/2 dz. 230/5 dz. 237/5 dz.260/2 dz. 230/1 dz. 237/6 dz. 230/10 dz. 230/9 dz. 230/7, dz. 260/6 dz. 278/6 dz. 278/12 dz. 274/7 dz. 271/4 dz. 260/5 dz. 271/6 dz
2021-11-03 09:00 2021-11-03 15:00 6 1-1390 DRZEWOCINY, 1-1061 DRZEWOCINY 2
(PGE Dystrybucja )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%