Zamknij

Tragiczna smierć pod Bełchatowem; ciało leżało przez kilka godzin w roztrzaskanym pojeździe

22:20, 13.10.2021 | KPP Bełchatów
Skomentuj fot: KPP Bełchatów
REKLAMA

13 października 2021 roku, o godzinie 8.10 oficer dyżurny bełchatowskiej komendy został poinformowany o wypadku drogowym, do którego doszło w okolicy miejscowości Rusiec w powiecie bełchatowskim, na 52 km drogi K74.

Ze wstępnych policyjnych ustaleń na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący mazdą, 48-letni obcokrajowiec, z nieustalonych na ten moment przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, uderzył w drzewo i dachował. W wyniku zdarzenia, na skutek odniesionych obrażeń 48-letni kierowca mazdy poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i pojazdu, zabezpieczyli ślady.  Obecnie, pod nadzorem prokuratora śledczy wyjaśniają szczegółowe okoliczności tragicznego wypadku.

Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o bezpieczną jazdę, dostosowaną do warunków panujących na drodze! Pamiętajmy, że pośpiech na drodze to zły doradca, zwłaszcza gdy warunki pogodowe nie sprzyjają kierowcom należy kierować się zasadą „wolniej znaczy bezpieczniej”. Pamiętajmy o ostrożności i przewidujmy zagrożenia!

nadkom. Iwona Kaszewska KPP Bełchatów 

[ALERT]1634160444287[/ALERT]

 

(KPP Bełchatów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%