Zamknij

Bezpłatne szkolenia online dla mieszkańców gmin. Warto skorzystać

14:19, 22.02.2019 | SpotRadomsko.pl
Skomentuj e-Mocni to bezpłatne szkolenia podnoszące kompetencje cyfrowe //spotradomsko.pl
REKLAMA

Mieszkańcy gminy Rozprza i Gorzkowice mają możliwość skorzystania z aż 21 bezpłatnych szkoleń tematycznych. Dzięki platformie można uczyć się bez wychodzenia z domu. Możesz dowiedzieć się m.in.: jak samodzielnie stworzyć ciekawy plakat, ulotkę lub zaproszenie (szkolenie: „Tworzenie zasobów informacyjnych i dzielenie się nimi”),jak zadbać o bezpieczeństwo w internecie (szkolenie „Dbanie o prywatność”), w jaki sposób budować swój wizerunek w internecie (szkolenie: „Zarządzanie swoim wizerunkiem i informacjami o sobie”), jak napisać profesjonalne i skuteczne dokumenty aplikacyjne, w tym wyróżniające się CV (szkolenie: „Znajdowanie pracy”), jak dbać o zdrowie dzięki internetowi (szkolenie: „Prowadzenie zdrowego trybu życia”), i wiele, więcej np. o płatnościach i załatwianiu spraw urzędowych online, prawach konsumenta, e-usługach dostępnych na platformie e-PUAP, tworzeniu blogów, planowaniu podróży, rozwoju duchowym czy bezpiecznym korzystaniu z portali towarzyskich i legalnych źródeł rozrywki w internecie itd. Szkolenia składają się z webinariów, prezentacji, krótkich filmów instruktażowych i tekstów.

 

Nie trać czasu! Ucz się wygodnie online, tego czego Ci potrzeba!
 
Wybierz szkolenie (https://e-mocni.org.pl/kategoria/szkolenia-online/) i zapisz się na nie (https://e-mocni.org.pl/#zapisz-sie-online).
Zanim się zalogujecie, zapoznajcie się z instrukcją zakładania konta: https://e-mocni.org.pl/instrukcja-zakladania-konta-na-platformie/
Jeśli potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z moderatorem szkoleń online, który pomoże Ci w wyborze i zapisaniu się na szkolenie:

Ze szkoleń mogą skorzystać mieszkańcy zaledwie 100 gmin w Polsce. Prosimy o wybór szkoleń o łącznej minimalnej długości 7 godzin
(pojedyncze szkolenia trwają od 1 do 7 godzin; ale w praktyce zajmą Ci one znacznie mniej czasu).
 
Projekt „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej  w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

(SpotRadomsko.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%