Zamknij

Igers Crowd Paweł Aulich

Władysława Hermana 2 lok. 3, 97-500 Radomsko
720 745 917

O nas

ZANIM SIĘ SPOTKAMY:Nazywam się Paweł Aulich. Od 2013 roku jestem związany z marketingiem internetowym, sprzedażą produktów cyfrowych i powierzchni reklamowej w Internecie. Jestem rodowitym radomszczaninem, entuzjastą nowych technologii, pasjonatem e-learningu i hołdownikiem cyfryzacji społecznie zaangażowanej. Jestem Mobilnym Doradcą w programie Sektor 3.0, trenerem kompetencji cyfrowych, specjalistą ds. Digital Marketingui Mediów Społecznościowych.Podpisuję się zawsze imieniem i nazwiskiem, bo jestem dumny z tego co i w jaki sposób robię.Marzyłem o mediach obywatelskich w moim mieście - stworzyłem portal SpotRadomsko.pl

Marzyłem o społeczności zaangażowanej w zmianę naszej codzienności - stworzyliśmy stowarzyszenie Spot Radomsko. 

Marzyliśmy o miejscu spotkań radomszczan w Internecie - mamy to na jedynym w swoim rodzaju Spotted: RadomskoA czym zajmuję się zawodowo i biznesowo?  

Wąsko pojętą Reklamą w internecie, czyli tutaj:I SOCIAL MEDIAII STRONY WWWIII E-COMMERCEIV SEO & SEM GOOGLE / FACEBOOKV SPOTTED: RADOMSKO Bez względu na to czy będziesz moim kontrahentem, czy nie - zapraszam do rozmowy. Budowanie relacji zarówno biznesowych jak i opartych na pozafinansowej współpracy jest dla mnie bardzo ważne. Transfer wiedzy, umiejętności i doświadczenia ubogaca zarówno mnie jak i Ciebie! Napisz, zadzwoń, porozmawiajmy! Zróbmy razem coś dobrego!