Zamknij
11:26, 13.07.2024

W sobotę, przy ulicy Piastowskiej w Radomsku, w Kościele pw. NMP Królowej Polski, rozpoczęła się wyjątkowa doba nawiedzenia kopii Cudownego Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. To wydarzenie stanowi kolejny, już 99., dzień peregrynacji tej ikony w Archidiecezji Częstochowskiej.

Ikona Matki Bożej Jasnogórskiej, znana również jako Czarna Madonna, jest jednym z najważniejszych i najbardziej czczonych wizerunków religijnych w Polsce. Jej obecność w parafiach w całym kraju jest zawsze wielkim wydarzeniem duchowym, gromadzącym setki wiernych pragnących oddać cześć Matce Bożej.

Peregrynacja ikony Matki Bożej Częstochowskiej jest nie tylko okazją do duchowej odnowy, ale również do umocnienia więzi społecznych i wspólnotowych. Wierni z różnych parafii i miejscowości jednoczą się w modlitwie i wspólnym przeżywaniu tego ważnego wydarzenia.

 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu spotradomsko.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz